Кръвоизлив в окото

  • 23 872
  • 5
Събудих се с кръвоизлив в окото, ей така, без да ме е боляло, без да съм напъвала нещо....Казаха ми, че задължително трябва да посетя очен лекар и вече съм шашната. Какво се прави в такъв случай? Благодаря!
Виж целия пост
# 1
причините може да са всякакви. Наистина е най-добре да се консултираш с очен лекар. Ще ти препоръча някакви капки.
Има успокояващи капки, като Визин и т.н., но не мога аз да ти ги изпиша.
Понякога си правя студени компреси, с памук напоен със студена вода, в/у клепачите.
Виж целия пост
# 2
Отива се на очен лекар. Ще изпише капки, най-вероятно.
Възможно е да мине и без лекар. Знае ли човек?
Виж целия пост
# 3
Хубаво е да отидеш на преглед при очен. Да не вдигаш кръвно?
Иначе кръвоизлива се разнася от самосебе си за седмица- 10 дни, няма с какво да се лекува.
На мен ми се случи мин. година, ако не се лъжа, 2 пъти, за 2 месеца, ходих на очен- всичко беше ОК, изписа ми някакви витамини и това беше. Повече не се е случвало.
Така и не разбрах какво ги бе причинило, очите са ми наред, нямам кръвно, никакви проблеми. Беше в зимен период, бях изкарала някакви грипове, преумора, недоспиване, обясних си го като следствие от отслабената ми имунна система и слабост на капилярите.
Виж целия пост
# 4
Видях, че е имало такава тема, но отдавна. Сега се случи с мен и не знам какво да предприема след "компетентната" консултация с лекар. Та ставам днес сутринта и в окото ми - кръвоизлив колкото лещено зърно. Отначало не обърнах внимание, но после започна да ме боли и дразни, боли ме и самото око, и областта около него. Лекарката, която още нямаше 100 години, се изказа, че или съм раждала ?! (вярно, ама преди 4 години последно). После се зачуди дали не съм повръщала, вдигала тежко, имала запек ... Няма да изброявам повече. Така и не разбра от какво идва проблемът и отсече, че съм имала слаби кръвоносни съдове. Shocked И щяло да мине, ама не така бързо, както се е появило. Не ми предписа капки. И сега си се мъча и се чудя какво да слагам или да не слагам. Ще съм благодарна някой да ми даде съвет.
Виж целия пост
# 5
Аз не отидох на лекар, разнесе се от самосебе си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия