Евтино набиране до България

  • 6 962
  • 64
http://www.webcalldirect.com/en/index.php

Изпробвано, работи суперски, разговорите до БГ излизат някъде около 0.02 цента.
Ако някой знае нещо подобно, нека да се включи, мисля че ще е полезно за всички ни !
Весела Коледа !!!!
Виж целия пост
# 1
от тук пък е гратис Peace
Виж целия пост
# 2
Пробвала ли си ги? Да не е някоя парлама, дето само ти инсталира вирусчета на компютъра?
Виж целия пост
# 3
от 5 месеца съм с тази програма.
вкарах 10? и 5 месеца говоря с Бг без пари Peace
Виж целия пост
# 4
www.billiger-telefonieren.de

Може да чеквате по всяко време
цените на разговорите с цял свят.
От Германия
Виж целия пост
# 5
Гледам, че разговорите до БГ са без пари. Ти за какво заплати 10 евро?
Аз преди малко пробвах, но връзката беше кофти, може би заради празниците линиите са доста натоварени:)
Виж целия пост
# 6
Еми без пари са разговорите на дома6ен тел Rolling Eyes
вкарват се за да може да говори6 ина4е ти дава само по 5 мин. безплатно. А след 5 месеца си ги хар4и6...но на сме6ни цени Peace
Виж целия пост
# 7
Мерси
ние от година и нещо ползваме
http://www.voipcheap.com/en/index.html
но там няма бг, твоето е по добре, ще го пробваме
Виж целия пост
# 8
Lozeva, много благодаря за този адрес.  bouquet
Утре ще зареждаме и ще говорим. Praynig
Да попитам-разговорите са неограничени по време и брой за ден,така ли?
Виж целия пост
# 9
 Аз звъня само от Skype
Доволна съм от връзката
Виж целия пост
# 10
Цитат
Да попитам-разговорите са неограничени по време и брой за ден,така ли?
Мисля 4е има ограни4ение на седмица...по 300 минути,но след това взима наказателни,които май са по 0,02? което си е ни6то....
Виж целия пост
# 11
От тук също е free до BG www.12voip.com и www.voipraider.com
Виж целия пост
# 12
Здравейте момичета,
Линковете, които сте дали в крайна сметка не са безплатни. Има ограничения на free разговорите, след което трябва да си закупиш кредит!

Поздрави и лек ден на всички
Виж целия пост
# 13
Kalina_I еми  разбира се 4е разговорите са безплатни след като си купи6 кредит....едва ли от някъде може да си говори6 5 месеца без пари като 10? които вкарва6 си ти стоят....и зависи но после с тях може и о6те 4 да изкара6.... Naughty
Виж целия пост
# 14
Kalina_I еми  разбира се 4е разговорите са безплатни след като си купи6 кредит....едва ли от някъде може да си говори6 5 месеца без пари като 10? които вкарва6 си ти стоят....и зависи но после с тях може и о6те 4 да изкара6.... Naughty
Лоzева, доколкото раzбрах от написаното от теб трябва да се вкарат 10евро, zа да може да се говори беzплатно, така ли е? newsm78
До колко мин. са ограничените беzплатни раzговори, ако нямаШ кредит? Аz реШих сега да пробвам, регистрирах се само с ник и имейл и не съм вкарвала пари, въпреки това говорих с БГ повече от 6 мин (phone2phone).... това сега наистина ли беШе беzплатно или Ще иzскочи някоя "иzненадка" в сметката zа телефона Confused Иzвинявам се zа тъпия въпрос, но с английския съм малко скарана и не раzбрах всички обяснения на сайта Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия