Пресипнал глас?

  • 33 874
  • 17
не мина време откакто се  оправихме от един вирус, и лепнахме друг май Cry
Два дена с Т и сега пресипнал глас. температура вече не вдига, но за гласа незнам дава ли се нещо?

А, Весела Коледа на всички. Много здраве и мноого весели дечица! Hug
Виж целия пост
# 1
За пресипнал глас давам хомеовокс. Става за малки - хомеопатично е.
Бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 2
От кога е пресипнал гласа? Питам защото на сина ми след като имаше Т 1-2 дни изведнъж му падна гласа и направи ларингит. Дано не е това! Можеш да даваш бонбони за смучене за гърлото (ако е за голямото ти детенце) или да мажеш гърлото с гранофурин.
Виж целия пост
# 3
Давам също - Хомеовокс  Peace
Виж целия пост
# 4
За пресипнал глас може да вземеш ИСЛАМУС-сладки много приятни на билкова основа.
Виж целия пост
# 5
Честита Коледа и от мен.Ако става въпрос за по -голямо дете мога да препоръчам -пастили с витамин С на д-р.Тайс(салвия пастили-2.41лв.)Те са за кашлица и пресипване.Също така мога да ти препоръчам маз против простуда(Хустагил)Мажеш без сърдечната област-вечер.Мажеш и крачетата отдоло(разтриваш)Обуваш му чорапки за през вечерта и така няколко вечера.
Ако имаш някакви въпроси ми пиши на лични.Бързо оздравяване.Весели празници.
Виж целия пост
# 6
Има такъв вирус сега с ларингит. По съвет на педито и давам Проспан.
Виж целия пост
# 7
Миналата седмица на малкия му "падна" гласчето. Оправи се 2-3 дена с ХОМЕОВОКС - първия ден смука по 2 таблетки пред 2 часа, след това разредихме, до 3 пъти на ден. Много съм доволна от тези хомеопатични "бонбонки". Peace

Оправяйте се бързо!   bouquet
Виж целия пост
# 8
Ще се възползвам от съветите тук. От 3 дни нямам никакъв глас и е ужасно.
Виж целия пост
# 9
На Коледа точно се разболях.Болки в гърлото,хрема бяха първите симптоми.Пооправих се малко,но тази сутрин не можах "добро утро" да кажа.
Гласът ми е изчезнал.Говоренето е придружено с болка,то по-скоро е шепот...
От тази тема разбирам,че има такъв вирус.
За пресипнал глас може да вземеш ИСЛАМУС-сладки много приятни на билкова основа.
Знаете ли дали тези стават за кърмачка?
Виж целия пост
# 10
и моето момченце е с пресипнал глас вече 3 дни какво да го правя?доки ми каза да му давам по 6 капки фенистол но се чудя защо?на листовката на медикамента пише че е за алергии  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Вземи му нещо от изброените по горе бонбончета. Хомеовокс са безобидни и ефикасни, исламус също.
Виж целия пост
# 12
и моето момченце е с пресипнал глас вече 3 дни какво да го правя?доки ми каза да му давам по 6 капки фенистол но се чудя защо?на листовката на медикамента пише че е за алергии  Rolling Eyes

винаги при ларингит изписват нещо противоалергично.
Виж целия пост
# 13
Да, винаги изписват антихистамини някакви. Предполагам, че е за по-сигурно -ларингитът при малки деца не е безобиден.
Ре6ка, за ларингит при кърмачки идеална запарка от анасон- с един удар два заека Simple Smile
Една чаена лъжичка счукани плодчета се запарват в 200 мл вряла вода за 20 мин, прецеждат се и се изпиват на няколко пъти прз деня преди хранене.
Виж целия пост
# 14
Да, винаги изписват антихистамини някакви. Предполагам, че е за по-сигурно -ларингитът при малки деца не е безобиден.
Ре6ка, за ларингит при кърмачки идеална запарка от анасон- с един удар два заека Simple Smile
Една чаена лъжичка счукани плодчета се запарват в 200 мл вряла вода за 20 мин, прецеждат се и се изпиват на няколко пъти прз деня преди хранене.

Пух,много благодаря!
Веднага щом открия анасон,ще пробвам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия