угояване през празниците :(

  • 1 493
  • 21
може да ви се стори смешна темата,но си е факт!до преди 1 седмица не бях забелязала ,че имам огромен корем и ако не ми идваше щях да помисля,че съм бременна!мисля,че е от многото ядене през празниците!аз изобщо не съм имала корем,а сега е 3 пъти по-голям  Cry Cry Cry Cry моля ви оспокойте ме,че след няколко дена ще си бъде пак нормален!!направо се чувствам много зле при мисълта,че може да си остане така!според вас нормално ли е и ще се оправя ли???  ooooh!
Виж целия пост
# 1
Разбира се, ако престанеш да се тъпчеш толкова много ...
Виж целия пост
# 2
може да си бременна Whistling
Виж целия пост
# 3
Ако се тъпчеш според заглавието на темата ти- щеше да е учудващо да нямаш огромен корем  Thinking
Поспри се малко с храната и ще се оправи Peace
Виж целия пост
# 4
Аха! С близнаци Whistling
Виж целия пост
# 5
И аз съм се поугоила ама предпразнично още Confused Знам, че няма така да си остана. Започнах да взимам мерки вече. По-малко ядене и повече спорт  Flutter
Виж целия пост
# 6
и аз съм близо 2 кг напред  Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Направи една разтоварваща диета след празниците и най-вероятно ще се оправиш.
Виж целия пост
# 8
може да ви се стори смешна темата,но си е факт!до преди 1 седмица не бях забелязала ,че имам огромен корем и ако не ми идваше щях да помисля,че съм бременна!мисля,че е от многото ядене през празниците!аз изобщо не съм имала корем,а сега е 3 пъти по-голям  Cry Cry Cry Cry моля ви оспокойте ме,че след няколко дена ще си бъде пак нормален!!направо се чувствам много зле при мисълта,че може да си остане така!според вас нормално ли е и ще се оправя ли???  ooooh!

На мене пък ми  е смешно,при това много. rotfImao rotfImbo
Ти на 5години ли си,че задаваш подобни въпроси? ooooh!
Да ти кажа,за притеснение си е.Аз така веднъж ядох и после като ми се поду корема до ден днешен не е спаднал. Joy Така,че абсудр е да ти спадне,така ще ти остане.Съчуствам ти.
Виж целия пост
# 9
Аз така веднъж ядох и после като ми се поду корема до ден днешен не е спаднал. Joy Така,че абсудр е да ти спадне,така ще ти остане.Съчуствам ти.
Joy Joy hahaha hahaha hahaha rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo smile3532  201uu
Виж целия пост
# 10
То и моя корем сутрин като на бременна в 5-6 месец , но до вечерта го докарвам до към 8 /когато не съм на диета , а като съм на диета имам чуството , че до вечерта даже ми е намалял newsm78/ smile3511
вивиане , направи си няколко разтоварващи дни и може би ще се оправиш , ако не направи по-продължителна диета newsm10. А за всеки случай се провери дали не си бременна, защото това , че ти идва някой път не е 100% гаранция, че не си бременна!
Виж целия пост
# 11
 Mr. GreenВреме е за диета , това показва подутия корем .

Аз да не давам много съвети , че за два дена съм качила 3 кг .
Имам ужасен метаболизъм , а и съм след две седмици "гладна диета" и сега всичко ми се "лепи". Crossing Arms
Единствения изход е да вземеш спешни мерки и още от днес да се ограничиш .
Аз това ще го направя след празниците , засега ще си се угоявам , защото са празници пък .  Crossing Arms Blush
Виж целия пост
# 12
Аз така веднъж ядох и после като ми се поду корема до ден днешен не е спаднал. Joy Така,че абсудр е да ти спадне,така ще ти остане.Съчуствам ти.
Joy Joy hahaha hahaha hahaha rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo smile3532  201uu

 newsm62 newsm62 newsm62
Виж целия пост
# 13
Много ясно,че след като спреш да се тъпчеш, коремът ти ще спадне, що за въпрос?  Shocked
Освен това е нормално по празниците всички да  хапват повече  Wink
Виж целия пост
# 14
Е няма такъв въпрос ,4есно  Outta Joint
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия