Лице на 2007ма година

  • 725
  • 4
БТВ организира кампания за Лице на 2007ма година, което зрителите на телевизията вече са избрали. Но кое е то, ще стане ясно на 31ви декември. За съжаление гласуването вече е приключило, но на мен ми е интересно, ако вие сте гласували за кого е било или ако не сте - за кого бихте гласували? Претендентите са ето тук:
http://www.btv.bg/faces2007/

А вчера в Новините са излъчили репортаж за едната от претендентките, за която аз бих гласувала, ако бях разбрала по-рано за това. Него можете да видите тук:
http://www.youtube.com/watch?v=PYcjwR0v4Xw

А защо бих гласувала за Лора? Защото тя показва, че въпреки че си никой стига да искаш можеш да направиш нещо толкова голямо. По-голямата част от кандидатите за Лице всеки ден ги гледаме по телевизията, ама какво от това? Започнали предаване, заснели филм, направили концерт... чудо на чудесата. С какво допринасят те за теб, за мен, за другите? За мен да си Лице  на годината не значи да са те давали най-много пъти по телевизията. А означава да си направил нещо, не само за себе си, но и за много други, с което всеки да те помни вечно.
Вие сте наред с мнение Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Вече ми писна като дойде декември да се правят всякакви "... на годината". Не мога да разбера какво толкова се харесват подобни подредби. То не бяха подвизи, то не бяха анализи, то не бяха спортисти, манекени, политици, жени, мъже и всякакви. Вече се свършиха категориите. И навалицата, драгият зрител, читател и слушател гласува и се радва, а въпросните медии само отчитат вниманието на потребителите и си правят рейтинги и нови цени на рекламите.
Всички тези лица на тази или онази медия ми идват мнооого в повече, защото са си много шум за нищо и ще се забрави само след няколко дни. Създаване на чувство за съпричастност и избор у драгия потребител. Малко златен прах в очите му по празниците, че да се усеща значим. Вятър работа.
Виж целия пост
# 2
Права си. Но да ти кажа честно нито съм гласувала за някого, нито пък съм гледала някакви награди. А въпросната кампания на БТВ ми стана интересна, защото в нея има най-обикновени хора. И се надявам някой от тях да спечели  Praynig
Виж целия пост
# 3
Вече ми писна като дойде декември да се правят всякакви "... на годината". Не мога да разбера какво толкова се харесват подобни подредби. То не бяха подвизи, то не бяха анализи, то не бяха спортисти, манекени, политици, жени, мъже и всякакви. Вече се свършиха категориите.

Ами, не са свършили. Остана категория "Задник на годината". За нея на първо четене се сещам за 50-ина... Sick
Виж целия пост
# 4
Меглена Кунева, барабар със Сесилия Саркози
заклали шест кокошки, повикали пожарникари
от Пловдив, но и Бенита Фереро Валднер, че да
има нещо русо на масата, не само нещо мъжко,
седнали, па си казали наздраве. За доброто им
настроение се наели да се погрижат Мутафова
и Калоянчев, но и Азис и Жоро. Подгряваща група
Невена Цонева. Водещ Владо Карамазов. Писна
ми, иначе бих инволвирала и останалите маймуни.
Смехоранска класация. Куцо и сакато. Критерии?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия