До колко градуса е нормалната температура?

  • 10 378
  • 7
Мами, моля споделете до колко градуса знаете,че е нормалната температура на малките деца?
Сина ми беше болен от ларингит и вече един месец стана от както поддържа температура 37,1-37,2 ,но не през целия ден предимно вечер иначе през останалото време има 36,7-,36,8 имахме кашлица и хрема ,но те минаха само температурата остана правихме му изследвания кръв и стерилна урина и показа,че има в урината бактерия Profens>10.5 която според детски пулмолог и педиатърката трябва да се лекура с антибиотик/той пи антибиотик 10 дена аугументин и 7 дена клацид/и от там ни изпратиха на детки нефролог,който каза,че бактерията не била много и го остави на витамини само без лекарства организма щял сам да се пребори,но се притеснявам,че дълго време потдържа  фибрилна температура.Използвам електронен термометър/той съвпада с живачния/ и я мериме в дупето,като знам ,че се приспада полувин градус за да се види истинската температура.
Виж целия пост
# 1
Доколкото знам по принцип човешкия организъм вечер повишава леко температурата си.

Температурата по-принцип означава, че организма се бори с нещо и когато не е висока не е опасна,а по-скоро полезна. Аз бих послушала нефролога, като след нова година бих пуснала пак изследвания... Това при положение, че детенцето се чувства добре.

Желая ви скорошно оздравяване!
Виж целия пост
# 2
Това не е температура.
Вечер децата са с повишена телесна температура, при възрастните, мисля, че също е така.
Аз така преди време бях откачила, понеже бебето беше само на месец и след лечение с антибиотик все мерех, ли мерех температурата, а то и вкъщи си беше топличко и се бях вманиачила, а се оказа, че вечер си е по-топличко детето и всичко му беше наред.
Съветвам те да послушаш нефролога - добър вариант са витамините, дръж температурата вкъщи по-ниска, за да не те бърка претоплянето например.
Споко и весели празници Grinning
Виж целия пост
# 3
Доколкото знам по принцип човешкия организъм вечер повишава леко температурата си.

Температурата по-принцип означава, че организма се бори с нещо и когато не е висока не е опасна,а по-скоро полезна. Аз бих послушала нефролога, като след нова година бих пуснала пак изследвания... Това при положение, че детенцето се чувства добре.

Желая ви скорошно оздравяване!
Напълно подрепям!
Виж целия пост
# 4
Детето ти няма температура.Тези стойности означават, че организма е силен и се бори с каквото там има.Не се тревожи, всичко ще отмине, недей често да му мериш температурата.Витамините камо ще подпомогнат имунната система, слушай детския нефролог.
Виж целия пост
# 5
Определено организма се опитва да се пребори с бактерията чрез поддържането на тази Т. Щом и детския нефролог не вижда нищо притеснително, давай му повече плодове и витамини за засилване на имунната система и наистина детето само ще се пребори.

Щом веднъж сте имали бактерии в урината е хубаво да пускаш стерилна урина поне веднъж месечно за проследяване на чистотата и. Моят син имаше инфекция когато беше на месец и от тогава радовно следя урината за бактерии /по препоръка на  детски нефролог/.
Виж целия пост
# 6
Доколкото знам по принцип човешкия организъм вечер повишава леко температурата си.

Температурата по-принцип означава, че организма се бори с нещо и когато не е висока не е опасна,а по-скоро полезна. Аз бих послушала нефролога, като след нова година бих пуснала пак изследвания... Това при положение, че детенцето се чувства добре.

Желая ви скорошно оздравяване!

Много добре е написано, напълно подкрепям...
Виж целия пост
# 7
не се притеснявай,желая ви скорошно оздравяване! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия