МЕНЗИС СЛЕД СЕКЦИО.

  • 7 678
  • 9
Здравейте момичета.Много съм притеснена.Родих своята дъщеричка преди 9 месеца със секцио.Все още я кърмя.От около една седмица  имам силни болки в яйчниците и кръста.Все още не ми е дошъл цикъла.Знам,че докато кърмя може и да не дойде,а ако дойде може и да не е редовен.На лекар не съм ходила,но май ще трябва да отида,колкото и да не ми се ходи.Чудя се дали е някакво възпаление,настилала ли съм, или защото ще ми идва мензиса и за това ме болят толкова много яйчниците?При вас как беше първият цикъл след секциото,имахте ли болки в яйчниците преди да ви дойде мензиса?Споделете!Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Ние сме на смесено хранене, но все още кърмя, дори повече от преди - дойде ми на 50 ден, след като ми минаха лохиите, но сега ми идва когато си ще - с две седмици закъснение миналия път. Когато обаче настъпи деня да ми дойде и аз имам болки в яйчниците все едно ще закапи и някакво леко течение и не идва - идва си ако ще и когато ще. Бях на преглед на 40тия ден и се оказа, че имам някакви бактерии  и слагах яко свещички с антибиотици и какво ли не, та и това при мен може да има влияние... та сега незнам кога да го чакам и аз  Rolling Eyes при теб както го описваш си е нормално - на моя приятелка не й дойде едно година, но си я наболяваше от време на време ниско долу  Wink
Виж целия пост
# 2
Здравей,
При мен дойде точно този месец - малко след като привършихме с кърменето, но не знам дали има нещо общо или е просто съвпадение. Имах болки в яйчниците към 1 ден и на следващия ми дойде - очаквах да е доста тежко и болезнено, но всъщност сякаш беше по-добре отколкото преди да забременея.
Най-добре отиди на преглед за да си спокойна - макар, че сигурно е нещо нормално.

П.С. И аз раждах със секцио
Виж целия пост
# 3
Родих ноември 2006 секцио,кърмя Мария все още ,а цикъла ми се въстанови преди месец.Болки не съм имала,но аз по принцип нямам такива оплаквания.За да си спокойна посети гинеколога си,не забравяй и за цитонамазката.
Виж целия пост
# 4
Родих със секцио в началото на април, 2007 г. Кърмя на поискване и все още нямам цикъл. Няколко пъти имах слаби болки ниско долу, но само това.
Виж целия пост
# 5
Дойде ми на 40-ти ден, веднага след като ми спряха коликите  Tired По това време още се цедях !
След това си ми идва редовно, с отвратителни болки и продължава поне 7 дни  Sick
Раждах със секцио.
Виж целия пост
# 6
Дойде ми на 40-ти ден, веднага след като ми спряха коликите  Tired

коликите или лохиите  Laughing тези колики и аз ги сънувам вече  Rolling Eyes

иначе се сетих за това, че леля ми, която е също със секцио като нас е имала една година адски болки като при идване, но й дошло след като спряла да кърми  Peace
Виж целия пост
# 7
цикалът ми дойде веднага след спитаренето на лохиите ,някъде  около 35-40 ден..родих секцио и не съм кърмила/нямах изобщо кърма/.това е?
Виж целия пост
# 8
Момичета благодаря ви,че ми отговорихте.Мисля утре да отида при гинеколожката си.
Виж целия пост
# 9
Първия ми цикъл беше след 50 дни от раждането-секцио.
Имах 40 дни лохии.
Кърмих 1 месец,после се изцеждах още 2.
Нямах никакви болки и неразположения.
Само първия път беше много обилен.
Сега се е скъсил със 7 дни. Close
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия