Алое-как

  • 793
  • 4
 Една приятелка ми даде Алое за пиене от Англия ми го донесе за да го давам на мойта дъщеричка тя е на 5 год но незнам по колко на ден да и го давам сутрин или вечер и какво количество Моля някой ако е запознат да ми отговориБлагодаря
Виж целия пост
# 1
 Ние го пием сутрин на гладно, но може и между храненията. Мисля, че 30-40г са достатъчни за детето. Зависи обаче какво точно са ти донесли.На опаковката няма ли дозировката?
 Нашето алое е от www.flp.bg
Виж целия пост
# 2
Мисля че е Алое-гел ти от къде си го поръчваш аз съм от Дупница не знам дали ще намеря дистрибутор на тази фирма за да си го взимам от там и да пробвам и други продукти:Ти доволна ли си от Алоето
Виж целия пост
# 3
 Да, доволна съм.Няма значение откъде си.Ако искаш се регистрирай и ми пиши на лични.Аз взимам за приятелка на майка ми от Дупница, може да измислим нещо.
Виж целия пост
# 4
Една приятелка ми даде Алое за пиене от Англия ми го донесе за да го давам на мойта дъщеричка тя е на 5 год но незнам по колко на ден да и го давам сутрин или вечер и какво количество Моля някой ако е запознат да ми отговориБлагодаря
Габи, независимо дали се пие за профилактика или с лечебна цел, алоето винаги се започва постепенно.
За едно петгодишно дете най-добре е да се започне с 1 ч.л сутрин на гладно, след 1 седмица се увеличи на 1 сл сутрин на гладно и след още една седмица 2 с.л сутрин. Няма нужда да се увеличава повече. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия