Добър фризьор в кв. Стрелбище

  • 3 889
  • 7
Тази или другата седмица ще съм на гости на свекърва ми, а отдавна искам да се пооправя малко. Все не попадам на добри фризьори, които да се справят с къдравата ми коса, а сега искам и доста да ме подстрижат, а не само цъфтежите. Ако сте доволни от фризьори в Стрелбище, казвайте.
 Hug
Виж целия пост
# 1
Здравей Simple Smile Аз живея в Стрелбище и съм много доволна от фризьорката си- салона и се казва "Li cosmetic" -намира се на Костенски водопад, между улиците- Хайдушка гора и Костина ( срещу детски център Ментов носорог ) .До него има плод зеленчук от едната страна,а от другата има магазинче за дрехи и фирма за климатици. Фризьорката се казва Мария. Ако искаш телефон за връзка ще ти пиша на личниSimple Smile
Виж целия пост
# 2
намерих телефона в салона - 9581873 , gsm-a на Мария е - 0888659101. работи със записани часове Simple Smile надявам се ,че съм помогнала Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Много благодаря paia4e. А какви са цените при нея?
Виж целия пост
# 4
подсртигване-10, боя- 50, сешоар-15 . какво искаш да ти се прави ? мога да я питам и да пиша Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Подстригване искам. Имам дълга коса, която е доста изтощена, оредяла след бременността и стой като перушина при това къдрава. Искам да си направя някаква по къса прическа, да кажем до раменете, но и идея си нямам каква точно.
Боя - 50 лв. не е ли множко? Каква боя използва?
Виж целия пост
# 6
материалите , с които работи са на Keune i Loreal. аз не се боядисвам,така че не ме бърка все още цената за тази процедура  Grinning най-добре според мен е да се видите лично ако имаш желание да отидеш при нея и да обсъдите какво и как ще ти се прави Simple Smile ако не ти хареса нещо естествено може да се допиташ и до друг фризьор Simple Smile не искам да останеш с впечатление ,че ти я натрапвам, просто  лично аз съм доволна от работата и . мене ме подстригва и ми прави сешоар от време на време Simple Smile личния контакт е най-добрия вариант ,за да решиш там или другаде искаш да те направят по-красива Simple Smile
Дано и друга мама пише , за да имаш по-голям избор .
Виж целия пост
# 7
Аз ходя в студио Рембранд на ул."Дедеагач". При Сашо.
Работят с Лореал. Цени ми е трудно да ти кажа, защото обикновено ползвам и козметик там и плащам накуп. Но боядисването на дълга коса мисля, че излиза около 45 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия