за луфта след раждане

  • 5 488
  • 64
никога не съм робувала на някакви клишета от сорта,че щом една жена роди ще има луфт,но факт е че вчера ми подариха дънки и забелязвам извесна промяна-е не фрапираща,но има Rolling Eyes
аз по пронцип съм слаба,но преди не съм имала.........та мисълта ми е-вие имате ли подобен проблем,без значение дали сте раждали или не Peace
Виж целия пост
# 1
Има солидно разширяване на таза приу всяка жена. Най-гилямо е при естествено раждане. За това има една мода сред манекенките и фръцлите - да раждат със секцио в седмия месец. Тогава се счита, че тазът започва да се разширява - чак до раждането , когато пък съвсем се разширява.
И на мен ми е по-широк ханшът вследствие на раждането, но чак набиващ се на очи луфт нямам. Луфтът си личи повече, ако жената е много слаба.
Виж целия пост
# 2
никога не съм робувала на някакви клишета от сорта,че щом една жена роди ще има луфт,но факт е че вчера ми подариха дънки и забелязвам извесна промяна-е не фрапираща,но има Rolling Eyes
аз по пронцип съм слаба,но преди не съм имала.........та мисълта ми е-вие имате ли подобен проблем,без значение дали сте раждали или не Peace


При мене е обратнопропорционално... отдавам го на няколкото килца отгоре  Wink
Виж целия пост
# 3
Нямам луфт, нито преди, нито след раждането.Зависи от структурата и особеностите на тялото.При по-слабите жени е по-вероятно да се появи луфт.
Виж целия пост
# 4
За това има една мода сред манекенките и фръцлите - да раждат със секцио в седмия месец.

Ето тези умозаключения са от най-ценните. Grinning
Ти лично познаваш ли такава или само изказваш интересни предположения, за да регистрираш участие по темата?
Виж целия пост
# 5
За това има една мода сред манекенките и фръцлите - да раждат със секцио в седмия месец.

Ето тези умозаключения са от най-ценните. Grinning
Ти лично познаваш ли такава или само изказваш интересни предположения, за да регистрираш участие по темата?

 Naughty А  P-r-o-l-e-t е напълно права ,наистина има такава мода в тези среди.На всичките децата им са родени или в седми или в осми месец.Например детето на Ирен Онтева.Ама тя роди за да не изтърве светските събития през лятото,щото тремина и беше баш в средата на лятото  Shocked


А относно таза,въпрос на структура.След раждането при мен тазовите кости се прибират отново в нормалният си размер.За в момента имам отклонение 10 см.Но...основно нося бебо на корем.
Виж целия пост
# 6
Луфт не забелязвам да ми се е появил, но е факт, че все още не успявам да си закопчавам панталоните и полите с ниска талия, а съм същите килограми на които бях и преди да забременея.
Виж целия пост
# 7
За това има една мода сред манекенките и фръцлите - да раждат със секцио в седмия месец.

Ето тези умозаключения са от най-ценните. Grinning
Ти лично познаваш ли такава или само изказваш интересни предположения, за да регистрираш участие по темата?

 Naughty А  P-r-o-l-e-t е напълно права ,наистина има такава мода в тези среди.На всичките децата им са родени или в седми или в осми месец.Например детето на Ирен Онтева.Ама тя роди за да не изтърве светските събития през лятото,щото тремина и беше баш в средата на лятото  Shocked


А относно таза,въпрос на структура.След раждането при мен тазовите кости се прибират отново в нормалният си размер.За в момента имам отклонение 10 см.Но...основно нося бебо на корем.

Стига с тези глупости бе,вие нормални ли сте?Ирен заради съвсем друго нещо е родила тогава.Ако бяхте в час,щяхте да знаете,че детето има здравословни проблеми.А други имена що не кажете,поне да знаем,а?
Виж целия пост
# 8



 Naughty А  P-r-o-l-e-t е напълно права ,наистина има такава мода в тези среди.На всичките децата им са родени или в седми или в осми месец.Например детето на Ирен Онтева.Ама тя роди за да не изтърве светските събития през лятото,щото тремина и беше баш в средата на лятото  Shocked




Ти познаваш ли я Ирен Онтева или това е преразказ по картинки?
Мисля, че ясно запитах, но да повторя - познавате ли лично такива жени, след като лансирате тези теории или принципа  е една жена каза на една жена и аз бях наоколо, та чух.
Виж целия пост
# 9
Луфт не забелязвам да ми се е появил, но е факт, че все още не успявам да си закопчавам панталоните и полите с ниска талия, а съм същите килограми на които бях и преди да забременея.

и това ще стане,все пак са минали само два месеца съдейки по лентичката ти  Peace
Виж целия пост
# 10



 Naughty А  P-r-o-l-e-t е напълно права ,наистина има такава мода в тези среди.На всичките децата им са родени или в седми или в осми месец.Например детето на Ирен Онтева.Ама тя роди за да не изтърве светските събития през лятото,щото тремина и беше баш в средата на лятото  Shocked





Ти познаваш ли я Ирен Онтева или това е преразказ по картинки?
Мисля, че ясно запитах, но да повторя - познавате ли лично такива жени, след като лансирате тези теории или принципа  е една жена каза на една жена и аз бях наоколо, та чух.

Може и да я познавам!
Виж целия пост
# 11
Никога не съм имала. Нито преди, нито сега Wink
Виж целия пост
# 12
Никога не съм имала. Нито преди, нито сега Wink
И аз така! Grinning
Виж целия пост
# 13

Може и да я познавам!


Или я познаваш или не. Лично. И да си чула от нея това което твърдиш.
Така, че това не е отговор на въпроса  Grinning
Виж целия пост
# 14

Може и да я познавам!


Или я познаваш или не. Лично. И да си чула от нея това което твърдиш.
Така, че това не е отговор на въпроса  Grinning


ами 20 дена след раждането беше в Слънчев бряг на светско парти !

няма да коментирам повече ,но ти би ли го направила ??
оспамихме темата на момичето Embarassed Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия