Детската агресия - анкета

  • 4 854
  • 65
  Здравейте,
моля Ви да отговорите на въпросите от анкетата.
Вашето мнение ми е нужно поради две причини:
1 - все по-често децата ни стават обект или свидетели на агесивно поведение и насилствени прояви; Кой според вас носи отговорност за нарастващата агресия сред децата?
2 - за да включа тази анкета в дипломната си работа, която разглежда темата за агресията и насилието в българското училище.
  bouquet
Виж целия пост
# 1
1 и 4
Виж целия пост
# 2
Социалната среда, родителите, интернет, телевизията - така гласувах
Виж целия пост
# 3
Прости любопитството ми, но защо някои опции ги има отделно, а после групирани с други?
дадох глас в анкетата Simple Smile
Виж целия пост
# 4
САМО и единствено родителите. Не обръщат внимание на агресията на децата си, смятат го за нормално, някои дори се гордеят с това. След това обвиняват телевизията, интернет и т.н. Много е лесно да се отървеш от отговорност, но не е редно.
Виж целия пост
# 5
Анджи и аз се чудя, така трудно ще се анализират резултатите. А би ми било интересно как се разпределя общественото мнение. Това, че е възможно да се гласува за 8 опции обезмисля да се миксират отговорите.

Но аз все пак нищо не разбирам от анкети....   Embarassed
Виж целия пост
# 6
1 и 10, макар, че се препокриват ...
Виж целия пост
# 7
Напоследък съм меко казано шокирана от агресията в децата Shocked...гласувах  Peace
Виж целия пост
# 8
Прости любопитството ми, но защо някои опции ги има отделно, а после групирани с други?
дадох глас в анкетата Simple Smile
Защото някои хора, смятат че агресията се дължи сама на една от изброените опции, а други на група от изброените опции.

Може и да съм прапуснала някоя опция, ако се сещете за нещо друго, моля кажете - ще го включа в анкетата.
Виж целия пост
# 9
Как ще обработиш резултатите после?
Виж целия пост
# 10
Когато всички са изброени по отделно в самостоятелни категории, ще гласуваме само за тези които мислим за отговорни. Така ще определим и процента вина на точно определена категория. Може и присъди да издадем.

Прости ни с Анджелина, че като квачки нареждаме. Но анкетата би била много поучителна.
Виж целия пост
# 11
Един глас и от мен
Виж целия пост
# 12
Аз нареждам, понеже скоро обработвах анкети и става една каша, ако не са зададени правилно опциите. Но вероятно си ги обмислила предварително и знаеш какво да очакваш Simple Smile Проблемът е актуален. Успех с дипломната работа!
Виж целия пост
# 13
Опция 9 ми е интересна на мен: По какъв критерий са събрани Учителите, полицията и интернет. Точно тези три?
Виж целия пост
# 14
Соц. среда, родители, интернет и телевизия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия