Гледате ли телевизия РОМАНТИКА?

  • 1 237
  • 12
Много ми харесва въпреки че повечето са сапунки аз гледам филма МЕЧТАЯ ЗА ЛЮБОВТА ТИ
много е интересен Peace
Виж целия пост
# 1
Даже не съм обръщала внимание че има такъв канал  Thinking
Виж целия пост
# 2
Лятото докато учех за изпитите следях Culpable de este amor невероятен сериал  Peace
Като го повторят ще го изгледам пак  Laughing
Друго по романтика нищо не съм гледала...
Виж целия пост
# 3
Преди време нашата кабеларка го предлагаше, но никога нищо не съм гледала по него.
Виж целия пост
# 4
МЕЧТАЯ ЗА ЛЮБОВТА ТИ и аз го гледам,но от време на време.Гледам повече в събота и неделя : Такъв е живота, Да готвим с шеф Анхел,Пепеляшка и пътешествията. Идеалната двойка не ми харесва много-много. Прави ми гадно впечатление, че за другите държави филмчетата, които пускат са весели , цветни и красиви, а за София и Пловдив са направо скапани.За София снимани три неща на кръст в центъра, в късен следобед и мрачно есенно  време.В Пловдив пак снимано ей така по улиците, дупките ,боклуците... А ги дават от България тези филмчета и биха могли да се постараят малко,защото канала се гледа в доста страни.България е толкова красива, има какво да покажат.
Виж целия пост
# 5
Не, никога.  Naughty
Виж целия пост
# 6
Ние я имаме, но никога не я бях заглеждала до това лято. Даваха нещо като риалити - "Принцът от приказките" и това предаване ми стана интересно.
Виж целия пост
# 7
Ние я имаме, но никога не я бях заглеждала до това лято. Даваха нещо като риалити - "Принцът от приказките" и това предаване ми стана интересно.
Пепеляшка също е нещо като риалити. Избират едно момиче, настаняват го в дворец и му представят 20 или 22 момчета. Първо роднините отстраняват няколко момчета след интервюта, после Пепеляшка има срещи с по 3 момчета и пак отстранява няколко души.После има лични срещи с всеки един  отделно и пак отстранява някой.Тайната и е ,че има дете и е разведена два пъти, но пък е много красива. Тя трябва да си избере накрая от няколкото останали момчета за кой ще се омъжи.И чак тогава ще каже на избранника си,че има дъщеричка.
Виж целия пост
# 8
Ние я имаме, но никога не я бях заглеждала до това лято. Даваха нещо като риалити - "Принцът от приказките" и това предаване ми стана интересно.
Пепеляшка също е нещо като риалити. Избират едно момиче, настаняват го в дворец и му представят 20 или 22 момчета. Първо роднините отстраняват няколко момчета след интервюта, после Пепеляшка има срещи с по 3 момчета и пак отстранява няколко души.После има лични срещи с всеки един  отделно и пак отстранява някой.Тайната и е ,че има дете и е разведена два пъти, но пък е много красива. Тя трябва да си избере накрая от няколкото останали момчета за кой ще се омъжи.И чак тогава ще каже на избранника си,че има дъщеричка.
Малко е гадничко да разберът накрая че има дете но пък е много красива .Имаше и такова предаване ;ПРИНЦЪТ НА ПРИКАЗКИТЕ:Мисля че беше  баща и син .Бащата доста си играйкаше с  участничките но не беше и той за изхвърляне.А Принцът беше красавец.Въпросните са и 2 мата артисти и голями телевизионни лица на сериали
Виж целия пост
# 9
Да, принцът беше доста хубав, мимаше уникално красиви очи - синьо - зелени, любимите ми за мъж...
Виж целия пост
# 10
Да, принцът беше доста хубав, мимаше уникално красиви очи - синьо - зелени, любимите ми за мъж...
ЪХЪ още въздишвам по него а мо же и за таткото Mr. Green Mr. Green Heart EyesА коя беше избрана че не гледах финала Tired
Виж целия пост
# 11
Аз не можех да го гледам всеки ден и малко пропуснах, и не разбрах защо, но принца /сина/ нещо се отказа по средата на предаването. И намериха двама на неговото място, съответно избранниците бяха две.
Не помня имената им, едната беше русата на която и падаха изкуствените кичури в басеина още в началото на предаването.
А другата беше една грозновата, едричка с пресипнал глас, която караше камион и май живееше в САЩ. Rolling Eyes
Мулатката, според мен беше най - хубава, остана до финала.
Виж целия пост
# 12
Аз не можех да го гледам всеки ден и малко пропуснах, и не разбрах защо, но принца /сина/ нещо се отказа по средата на предаването. И намериха двама на неговото място, съответно избранниците бяха две.
Не помня имената им, едната беше русата на която и падаха изкуствените кичури в басеина още в началото на предаването.
А другата беше една грозновата, едричка с пресипнал глас, която караше камион и май живееше в САЩ. Rolling Eyes
Мулатката, според мен беше най - хубава, остана до финала.
И аз харесах  мулатката и таз русолявката.Единя беше артист  които в почти всички филми го дават.Много сладък
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия