За кремчето за крусти на Мустела

  • 8 338
  • 19
Моля тези който са използвали крема за крусти на Мустела Stelaker,да ми кажат колко време са мазали бебето?
На мен ми казаха 3 дни мажа и 3 дни почиваме.
Така ли се маже,или може и всяка вечер?
И колко дълго може да се маже?
Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Не съм чувала че трябва да се прави почивка и никой не ми е казвал подобно нещо.
Използвах го непрекъснато докато крустите изчезнаха, до колкото си спомням това беше  период от приблизително  две седмици.
Използвах и пяната на Мустела против крусти.
Проблеми с тази козметика дъщеря ми не е имала.
Виж целия пост
# 2
И аз го използвах постоянно,докато паднаха.
Виж целия пост
# 3
Аз също го използвах без почивка но нямаше нужда да мажа повече от 5 пъти Joy
Виж целия пост
# 4
Ами и ние паузи не сме правили...Обикновено сутрин я мажех и вечер при къпането го отмивах.
В листовката мисля че пишеше да се мажи вечер, но сутрин не исках да и мокря главичката,затова малко обърнах режима.Използвах го в рамkите на 2-3 седмици до пълното изчезване на крустите.
Ако имаш нкакви съмнения чети листовката......едва ли производитлите ще скрият от нас факта че трябва да се прави почивка, ако беше необходимо.
Виж целия пост
# 5
Използвах го без почивка,всяка вечер докато паднаха всички  bouquet
Виж целия пост
# 6
Използвах го без почивка; проблема се реши за точно 4 дни  Peace
Виж целия пост
# 7
А когато го миете търкате ли с четка?
Виж целия пост
# 8
А когато го миете търкате ли с четка?

Не, не търкам нищо. Измивам косата с пяната и после хубаво я разрешавам с гребенче. Крустите се забелват и падат сами при разресването.
Не е хубаво да триеш скалпа на бебето може да му направиш  ранички и да му е неприятно.
Виж целия пост
# 9
А когато го миете търкате ли с четка?


 Shocked
Виж целия пост
# 10
Не се шокирай толкова, вероятно става дума за бебешка четка за коса.

Аз също не съм чувала за почивка между мазанията и доколкото си спомням и в листовката не пише нищо такова. При нас паднаха много бързо, за няколко дни. Мажех сутрин и измивах вечер.
Да, добре е да минаваш с гребенче или четка за коса докато измиваш косичката, така падат още по-бързо.
Виж целия пост
# 11
Аз го ползвам от 6 дни всеки ден.Мажа сутрин и вечер го измивам с шампоана които си ползвам на Мустела.Вече почти изчезнаха Simple Smile
Виж целия пост
# 12
И при нас изчезнаха още на 4тия - 5тия ден.
Виж целия пост
# 13
Открих много и големи крусти по фонтанелата на дъщеря ми, когато беше на 6 месеца. Embarassed Два последователни дена я мазах с крема на Мустела и на третия ден нямаше и следа от тях. Peace
Разресвах я с бебешки гребен или избутвах крустите с клечка за уши. На опаковката на крема не пише да се правят паузи между намазванията.
Виж целия пост
# 14
"Употреба:
Нанасяйте върху крустите с лек масаж.
Оставете да действа през нощта, след което измийте с мек шампоан.


Полезен съвет

Не се опитвайте да махнете крустите с пръсти. Нежно разресвайте косата всеки ден. Измивайте косата без да триете."

Това е от сайта на мустела за използването на кремчето Peace

Ние сме само с пяна за крусти, но и с едно мазило изписано от педиатър, което трябва да се маже един месец. Като гледам какъв ефект има това кремче, ще го взема и за малкия Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия