Изпръхнали бузки

  • 1 375
  • 20
Здравейте мами, Чесита Коледа на всички, здраве, щастие и любов. От както,  стана студено на вън, бузките на дъщеря ми са изпръхнали. Взех и кремче на Бюбхен за студено време и като излизаме на вън ги мажа. Само, че бузките не се оправят и вкъщи продължават да се й изпръхнали, мажем ги с кремче пак на Бюбхен непрекъснато, но резултата е 0. Препоръчайте ми други кремчета, моля! Praynig
Виж целия пост
# 1
Аз го мажа с крамчето на Sanosan,пак е немско със млечни протеини и зехтин,ползвала съм и други продукти на тази марка и съм много доволна!Ако искаш пробвай и ти! Flutter
Виж целия пост
# 2
И аз ползвам на Бюбхен крема против лошо време и не съм доволна,същата работа както при теб.Тялото й мажа с олио на Джонсън, но кожата й е много суха. Не знам с какво да го сменя,мисля да взема мляко някакво
Виж целия пост
# 3
Пробвай кремчето за студено време на Мустела.
Виж целия пост
# 4
Ние имаме същия проблем. Ползвам крем на Мустела, временно се оправиха, днес пак са изпръхнали. Студеното време, комбинирано с непрекъснатото лигавене, заради зъби , прави нещата доста сложни. Аз също не знам какво да правя...
Виж целия пост
# 5
А може и да прави алергична реакция от студа.
Зачервяват ли се бузките, като сте вече в къщи на топло?
Виж целия пост
# 6
Мажа с крем , оправя се.
Виж целия пост
# 7
А може и да прави алергична реакция от студа.
Зачервяват ли се бузките, като сте вече в къщи на топло?
Добър въпрос.  Peace Ако е така значи е студува алергия. На мустела има специални продукти за тези проблеми. Синът ми е вече по-голям но и при него тук в по-студените дни се появи. Аз използвам на Клоран масажното масло за тяло и сега и бузите му мажа при всяко излизане и нещата се пооправиха. Peace Между другото няколко дни му давах и противоалергични капки и за 3 дена се оправиха нещата. Като се прибереше от студа бузите му ставаха на лилави петна направо. Shocked
Виж целия пост
# 8
А може и да прави алергична реакция от студа.
Зачервяват ли се бузките, като сте вече в къщи на топло?
Добър въпрос.  Peace Ако е така значи е студува алергия. На мустела има специални продукти за тези проблеми. Синът ми е вече по-голям но и при него тук в по-студените дни се появи. Аз използвам на Клоран масажното масло за тяло и сега и бузите му мажа при всяко излизане и нещата се пооправиха. Peace Между другото няколко дни му давах и противоалергични капки и за 3 дена се оправиха нещата. Като се прибереше от студа бузите му ставаха на лилави петна направо. Shocked

Имам една позната с такава алергия и знам, че е ужасно.
Но смятам, че ако се хване овреме и се лекува ще се оправи, както при вас.   Peace
Виж целия пост
# 9
Аз съм ползвала колд крема на Клоран. Страхотен е. Изобщо само тази козметика ползвам. Опитайте с него.
Виж целия пост
# 10
Cold cream на Mustela - ние сме с чувствителна към атопична кожа и му действа много добре
Виж целия пост
# 11
Намазвам ги, преди да излеземе, като се прибереме са малко червени и изпръхнали......не се бях сетила, че може да е студова алергия newsm78
Виж целия пост
# 12
Аз го мажа с крем на Клоран против студено време и вятър.Доволна съм.Ако пропусна да го намажа и кожата му като се приберем е зачервена,суха и на петна.
Виж целия пост
# 13
Пробвай кремчето за студено време на Мустела.
PeaceДечицата ми вече не са бебета,но още го ползвам.С това кремче им се оправиха бузките след безрезултатно ползване на други мазила.
Виж целия пост
# 14
Колд крема на Мустела Peace.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия