БЯЛА УТАЙКА В УРИНАТА

  • 4 620
  • 4
Здравейте мами,
В събота след 2 седмично лечение на болни уши с капки за нос, уши  видях в урината утайка.Беше при първото изпишкване.Бяла, след разклащане се размиси и се виждаха малки парцалчета, незнам как да го опиша.
Но съм адски притеснена.След това нямаше, но се случва пак при сутрешното изпшкване, но е доста по малко от първия път.
Тези два дни не знам как е , защото съм на работа, а тя спи.
Днес ще ходя до личната лекарка, и се надявам да не е нещо сериозно.
Детето няма оплаквания.Засега е свежо и се  храни.
Някой да се е сблъсквал с такъв проблем?????

Виж целия пост
# 1
Най-добре личната лекарка да каже. Може да се касае за някакви бъбречни промени или на пикочните пътища... Дано да не е нищо сериозно Praynig
Виж целия пост
# 2
И ние имахме подобен случай (със сина ми) преди 2-3 месеца, беше след някакво боледуване.
Една неделна сутрин първата му урина беше на парцалчета. Реших да изчакам преди да звъня тревожно на лекарката. През деня урината беше вече нормална. На другия ден вече нямаше и помен. Аз за всеки случай реших да оводнявам повече детето.
Когато споделих с докторката, тя каза, че най- вероятно са урати, което не било притеснително. Пуснахме урина за изследване, всичко беше наред, пу-пу.

За твое успокоение пусни урина за изследване. И се консултирай с педиатъра ви. Peace
Виж целия пост
# 3
От лекарствата се получава понякога.
Виж целия пост
# 4
Питах и се оказа, че така се получава, когато детето не е пило достатъчно течности предния ден и през ноща.по принцип в сутрешната урина има, ако обезводняването е факт, или ако урината постои малко повече в гърнето -също можело да се образуват.
След Новата година ще пускаме кръв и урина,, тъй като не са и правени изследвания на 3 год и ще видим.Дано всичко да е ок.

Весело посрещане на новата 2008 година!Много здраве и спокойствие за всички вас!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия