Торта със скрита изненада вътре

  • 1 260
  • 3
Здравейте!  Simple Smile
Утре мъжът ми има рожден ден и искам да го изненадам с някаква торта, в която да скрия послание. Имате ли някакви идеи - става въпрос в какво да сложа посланието, така че да устои на градусите във фурната? Не ми се ще просто да го увия във фолио, иска ми се някак си да е по-оригинално и празнично...  Thinking 
Първоначално мислех да сложа по едно малко послание във всяко парче, но ми се струва много сложно за слагане, пък и как ще знам после къде точно са посланията и как ще режа парчетата... Thinking

Ако сте правили нещо подобно, споделете, моля!  Hug  Приемам и всякакви други идеи за торта с изненада!  Hug
Също така приемам и идеи за конкретен вид торта Wink  (но това не е толкова спешно)
Виж целия пост
# 1
Че защо ще печеш посланието?
Ще изпечеш блат или няколко платки.После те се сиропират и помежду им се маже крем.Може да сложиш посланието някъде из крема, между 2-я и 3-я пласт.То пак ще се налжи да е завито във фолио, иначе може да го сдъвче.
А може да го поставиш в малка кутийка, от шоколадово яйце например.
Виж целия пост
# 2
Може ли и аз да си позволя да дам една идея?
Може да изрежеш в най-долните блатове кръгче - така ще се събере кутийката от шоколадовото яйце примерно и после отгоре си слагаш следващия блат Simple Smile Отвън няма да си личи,че има нещо, само като се изреже, ако това не те притеснява разбира се Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Страхотни сте!  Hug  Отивам да я правя! Стискайте палци! Много благодаря  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия