ползвали ли сте бънджи?

  • 3 488
  • 61
Здравейте!имам едно въпросче относно тези модерни напоследък бънджита.Ползвали ли сте?практично ли е или е просто поредната глезотиика?Моят брат иска да купи на малкия и се чудя дали изобщо ще ми свърши някаква работа?
Виж целия пост
# 1
Не съм купувала.
Виж целия пост
# 2
Не съм купувала за дъщеря ми,но за моята приятелка /за детето и/ беше спасение голямо.
Виж целия пост
# 3
Подариха ни бънджи и доста го ползвахме. Малкия много се радваше всеки път когато го сложех да поскача. Естествено всичко трябва да е в умерени граници.
Виж целия пост
# 4
Нямаме такова нещо. Бяхме на гости на едно бебе, което има. Понечих да я сложа и доста се уплаши. Не пожела да седи и минута.  Naughty

Ако сте решили да давате пари за бънджи, че не са и евтини, пробвай първо дали няма да стане като при нас. Peace
Виж целия пост
# 5
Не съм купувала,но доста се чудех когато беше в тази възраст.
Виж целия пост
# 6
Ние май ще получим за нова година и ако това стане ще споделя как е! Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз не съм ползвала,но се чудя сега за третото живот и здраве  newsm78
От каква възраст се слага бебето? И до каква?
А къде се закача?

Ще следя темата   bouquet
Виж целия пост
# 8
Мисля че е за след 6 месеца!Закача се за вратата а има и такива които са си на стойки само че те са мн. скъпи... Peace
Виж целия пост
# 9
на нас ни бяха дали приятели, стоеше в него, но то си омръзва...радостта траеше 15 мин
не бих купила
Виж целия пост
# 10
Бях купила ,но така и беба не прояви голям интерес към него.Скоро го продадох,защото ми заемаше място.Ако имате на кого да пробвате поне за един ден,ще разбереш дали ви трябва.
Виж целия пост
# 11
Не съм купувала бънджи.
Виж целия пост
# 12
Ние не сме ползвали.
Виж целия пост
# 13
Не сме купували, нито ползвали бънджи.
Виж целия пост
# 14
Не  Naughty Против съм даже  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия