фемимодел

  • 1 141
  • 4
аз като сокол дебна какви препарати има за отслабване и само си набавям мнения за тях.. hahahaнаксоро една позната ми сподели,че нейна приятелка е отслабнала много от фемимодел.виждала съм го в аптеката,но незнам нищо за него.някой има ли информация,ползвал ли го е?
Виж целия пост
# 1
виж тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151060.0
  bouquet
Виж целия пост
# 2
Моята шефка го пие , но при нея има ефект само по отношение на климактерични смущения - не е отслабнала, но си го пие заради това/климактерични смущения/. А за отслабване сигурно все пак трябва и някакъв хранителен режим. newsm78
Виж целия пост
# 3
аз го пиех лятото.
За отслабване- може и да помага, но аз тогава карах близо 2 седмици само на череши и салати и свалих близо 4 кг, но дали е от фемимодела....може би! Но отрицателния ефект, който нанесе завинаги ............след този случай никога повече не бих и няма да пия хапчета за отслабване! Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
аз го пиех лятото.
За отслабване- може и да помага, но аз тогава карах близо 2 седмици само на череши и салати и свалих близо 4 кг, но дали е от фемимодела....може би! Но отрицателния ефект, който нанесе завинаги ............след този случай никога повече не бих и няма да пия хапчета за отслабване! Crossing Arms
ами хубаво ще е да споделиш какви са тези отрицателни ефекти все пак и защо смяташ,че се дължат на фемимодел?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия