Детските градини в София - репортаж

  • 2 232
  • 23
Момичета, по молба на Клео пускам нова тема, защото въпросът е важен, касае малко или много всички ни и, надявам се, ще има такива, които ще могат да участват.

Ето и цитат от темата Условия за прием в детските заведения в София 2008-2009г IIра част , от който става ясно за какво точно иде реч:

Момичета,
Канал 1 искат да направят репортаж по въпроса. Коя от вас е навита да участва? Ето ви телефона на репортерката да й звъннете - Радостина 0882 800326. Много ви моля да участва някоя от вас, защото сте наясно вече с нещата, а имате и въпроси, които можете да зададете.
ще се опитаме да направим един репортаж и с Габриела Наплатанова  Peace
Виж целия пост
# 1
Не ми се отваря цитата,и не знам точно за какво става въпрос...Иначе аз мога да участвам...
Виж целия пост
# 2
Мисля, че го оправих.  Peace Ако не става, може да пробвате на http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=251912.msg5993436#msg5993436 или с Copy & Paste.  Hug
Виж целия пост
# 3
И аз съм на линия за участие Peace
Виж целия пост
# 4
За съжаление не мога да ви дам повече инфо. Клео писа в другата тема, че ще може да влезе във форума по-късно. Предполагам, че ще трябва да се свържете с репортерката на телефона в началото на темата... А иначе Клео е от Сдружение настоящи и бъдещи майки, ако репортерката не се сети веднага за какво иде реч.  Peace
Виж целия пост
# 5
Поправка:Сдружение настоящи и бъдещи майки
Виж целия пост
# 6
Поправка:Сдружение настоящи и бъдещи майки

Tnx!  Hug Оправих си лапсуса.  Embarassed
Виж целия пост
# 7
Много ви моля момичета, кажете ми дали някоя от вас е говорила с репортерката, за да знам дали да търся човек.
Става въпрос за 2-ри януари  Peace


Сия, благодаря ти за темата   bouquet
Виж целия пост
# 8
Много ви моля момичета, кажете ми дали някоя от вас е говорила с репортерката, за да знам дали да търся човек.
Става въпрос за 2-ри януари  Peace
Ми аз не съм й звъняла, но съм на разположение Peace
Виж целия пост
# 9
Много ви моля момичета, кажете ми дали някоя от вас е говорила с репортерката, за да знам дали да търся човек.
Става въпрос за 2-ри януари  Peace
Ми аз не съм й звъняла, но съм на разположение Peace
остави ми моля те твой телефон и име на лс  Peace
Виж целия пост
# 10
Клео, Melodiya, в другата тема се коментира, че са давали репортаж по BTV. Ще се опитам да го гледам по късните новини. Вие ли сте били?  Hug

И,  разбира се, ЧЕСТИТА НОВАТА 2008 ГОДИНА!  Nature Snowman
Виж целия пост
# 11
Момичета, някой успя ли да отвори сайта, в който ще се подават online заявленията?

Защото аз не можах!
Виж целия пост
# 12
Момичета, някой успя ли да отвори сайта, в който ще се подават online заявленията?

Защото аз не можах!

Не, днес не се отваря, вчера за малко можеше, но почти нищо не му работеше. По последна информация ще работи на 04 януари. Можеше да следиш нещата и в тази тема .
Виж целия пост
# 13
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА   bouquet  bouquet  bouquet
НА Всички пожелавам много здраве, късмет и хиляди усмивки
[/b][/color]

А за детските градини, честно казано ако не беше форума нищо нямаше да разбера  Hug Благодаря  Hug
Аз съм в Надежда 3 и ходих в 24-то ОДЗ, но там неможаха нищо да ми кажат, а директорката не се знаело кога ще дойде, днес била в Министерството. Ще настане голям хаос ако нещата не се изяснят по- добре в скоро време
А иначе да попитам, някой знаели дали ще може да се посочат и детски градини, който не са в района на живеене, а на месторабота например?

Добавям линк с детските градини за София, надявам се да ви е полезен. Тук са посочени дали са частни или общински
http://www2.minedu.government.bg/adminmon/schools/ClFillFrame.asp
Виж целия пост
# 14
А иначе да попитам, някой знаели дали ще може да се посочат и детски градини, който не са в района на живеене, а на месторабота например?

Няма райониране, така че можеш да посочиш която градина искаш. Още информация можеш да намериш в темата, която посочих малко по-нагоре.  Wink

Да, и забравих да го направя и в тази тема:

ЧЕСТИТА НОВАТА 2008 ГОДИНА!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия