Маски и терапии за освежаване на лицето

  • 6 807
  • 15
Напоследък кожата на лицето ми изглежда посърнала.Имам уморен вид.Дали е от времето или нещо друго не знам,но не ми харесва.Вие как я тонизирате?Какви процедури и маски използвате за целта?
Виж целия пост
# 1
Аз правя бабина рецепта. На филия хляб намазвам кисело мляко и когато водата попие в хляба се мажа с останалото, което е гъсто. След 15 минути измивам с хладка вода . Правила съм и маска с жълтък, мед и лимон, но незнам за какъв тип кожа е. Flutter
Виж целия пост
# 2
Направих я тази маска с млякото вчера, само, че нямах кисело а цедено мляко, ефекта - чувствах лицето си супер, ама имам въпрос - колко често можеш да я правиш, може ли всяка вечер или ще дойде множко?
Виж целия пост
# 3
- колко често можеш да я правиш, може ли всяка вечер или ще дойде множко?

Правя я веднъж седмично. През другото време почиствам лицето си с розова вода и слагам различни масла на Икаров.
Виж целия пост
# 4
Ами за освежаване ... можеш да отидеш на козметик,той да прецени какъв тип ти е кожата,от какво има нужда в момента и да избере как да я освежи.Много е важна преценката за типа кожа и подходяшата козметика,как точно да се използва,да не се прекалява,за да не се промени типа кожа и т.н....
Виж целия пост
# 5
Имам една много готина маска Soin eclat express (ако правилно го изписах де) на лиерак - 35 лв струва. За всеки тип кожа е. Кожата става много сияйна с нея. Също добре ми действа маска от смачкан банан с 2-3 хапчета стрит витамин С в него. Стои се 10-тина минути. И след двете маски се слага какъвто крем си ползваш. Киселото мляко не е за чувствителна кожа обаче, но и на мен добре ми действа.
Виж целия пост
# 6
  Парна баня + маска с хума
Виж целия пост
# 7
Ходя на козметик за маски и почистване, като първото е на две седмици, а второто на месец.
В момента ползвам на Е. Lauder Resilience Lift, но резултата ми е много по-видим от една глинена с минерали маска. Когато я сложа вечер - на други ден лицето ми блести и няма никаква бръчица. Уникална е.
Виж целия пост
# 8
Ако имаш възможност, подложи се на терапия TIME RETURN на DIBI
Виж целия пост
# 9
Парна баня /с лайка примерно/ ,пилинг с ексфолиращ крем някаква успокояваща маска и после обтриване с лед.Това е в домашни условия иначе в салони съм пробвала няколко терапии на Мария Галанд и съм доволна.
Виж целия пост
# 10
иначе в салони съм пробвала няколко терапии на Мария Галанд и съм доволна.

Да, ТЕРАПИЯ PROFILIFT 3D на MARIA GALLAND е с много добър ефект
Виж целия пост
# 11
иначе в салони съм пробвала няколко терапии на Мария Галанд и съм доволна.

Да, ТЕРАПИЯ PROFILIFT 3D на MARIA GALLAND е с много добър ефект
Подсетихте ме ,че е време да се поглезя малко ,че напоследък ..........Дано да работят утре  Laughing
Виж целия пост
# 12
Преди малко направих маската с киселото мляко.Моята кожа обаче е чувствителна и ми щипеше.Нечаках 15 мин ,но пак има ефект.
Ако имаш възможност, подложи се на терапия TIME RETURN на DIBI
Може ли малко повече информация за тази терапия и къде я прилагат?
dodo_dodo каква е тази глинена маска с минерали?
Само да уточня,че съм на 24 и май за противобръчкови терапии ми е още рано.Иначе съм си правила моделиращата маска на Мария Галанд.Леле голям ужас изживях,не знам защо така се панирах,добре,че не ми запуши и устата  Laughing Обаче наистина кожата след това изглеждаше много свежа и сияйна.Може да пробвам с някоя друга сега,тази нещо не ми се иска да я повтарям Laughing
Мисля да приложа и малко обтриване с различни плодове,дано даде резултат.Благодаря ви за предложенията.
Виж целия пост
# 13

dodo_dodo каква е тази глинена маска с минерали?


Ето това е маската, само че моята е в в буркан от 650 грама.
http://www.violica.com/herbal-formulas-mineral-clay-mask-hollywo … style-p-1157.html
Не е купувана от БГ, не зная дали я има тук, но можеш да потърсиш или помолиш някой извън страната да ти я изпрати. Наистина има удивителен ефект.
Виж целия пост
# 14
Мерси  bouquet Ето две рецепти за домашни маски на които попаднах:
Моркови срещу повяхване:С тази маска ще тонизирате много добре отпусната кожа на лицето. Тя действа и почистващо.
Набавете си 1 ч.л. овесено брашно (можете да смелите овес на машинката за кафе), 1 жълтък и 1 настърган морков. Смесете добре съставките и поставете веднага на лицето за 5 до 10 минути. Ако кожата ви не е много суха, можете да добавите и лимонов сок. Имайте предвид, че той избелва. Отмийте маската, като плискате лицето си първо с топла, а после и със студена вода.
Сочна като ягода
Както знаете, витамините, които тялото ни приема с храната, не достигат пълноценно до кожата на лицето и тя трябва допълнително да се подхранва.
Плодовата маска, която ще ви предложим е много полезна за това.
Намачкайте две големи ягоди, с един жълтък, добавете лъжица сметана и картофено нишесте. Нанесете на лицето за 20 минути. Гарантираме ви траен и бърз резултат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия