Детски ортопед

  • 4 816
  • 24
Здравейте мами, бебо е почти на 2 месеца и трябва да ходим на преглед, бихте ли ми препоръчали добър детски ортопед.
Виж целия пост
# 1
Алексиев от Горна баня. Аз съм много доволна. Той не работи със здравната каса, прегледа струва 20 лв.
Виж целия пост
# 2
Д-р Драганов от ВМА: http://n-draganov.911.bg/a2/firm.asp?id=3107
Виж целия пост
# 3
д-р Иванов или д-р Димитров от Токуда. Там имат и много добър видеозон и преглеждат ставите.
Виж целия пост
# 4


 newsm10
Виж целия пост
# 5
Аз също водих бебка в Горна баня.Доволна съм,но не помня името на лекаря.
Виж целия пост
# 6
Аз водих моите при Драганов , но не съм особено доволна. Нищо не обяснява и не ми даде никакъв документ за прегледа .
Виж целия пост
# 7
Аз водих моите при Драганов , но не съм особено доволна. Нищо не обяснява и не ми даде никакъв документ за прегледа .

Ние бяхме с направление и ни върна там каквото трябва за д-рката...
А за това, че нищо не обяснявл - на нас ни обясни и то прекалино подробно и на всички въпроси, които се сетихме да зададем отговори....
Ти какво очакваше да ти обясни, защото ние прекарахме там в обяснения първия път около 40 мин, втория малко по-малко....
Виж целия пост
# 8
Аз водих моите при Драганов , но не съм особено доволна. Нищо не обяснява и не ми даде никакъв документ за прегледа .

Ние бяхме с направление и ни върна там каквото трябва за д-рката...
А за това, че нищо не обяснявл - на нас ни обясни и то прекалино подробно и на всички въпроси, които се сетихме да зададем отговори....
Ти какво очакваше да ти обясни, защото ние прекарахме там в обяснения първия път около 40 мин, втория малко по-малко....

На нас също ни обясни много подробно. Аз съм доволна. Е, малко по-особено чувство за хумор има, ама се преживява.  Laughing
Виж целия пост
# 9
И ние ходихме при един Алексиев, но не в Горна баня, а в МЦ "Детско здраве". Доволна съм.
Виж целия пост
# 10
Ами и ний ходихме при Алексиев в Горна Баня. Доволна съм. От Драганов също никой не се е оплакал. Като звъннах на Драганов единствените свободни часове бяха след месец и половина,а Алексиев ни прие още същата седмица. При който и да отидеш няма да сбъркаш. Виж в търсачката и ще намериш и телефоните им Peace
Виж целия пост
# 11
Много ви благодаря!
Виж целия пост
# 12
Ние ходихме при Драганов. Беше внимателен, спокоен, обяснява подробно и има подход към бебешоците - доволна съм.
Ето малко координати, които аз бях изровила:
Драганов - 0898503010
Алексиев - 0889238190
Кехайов - 0888838965
Иванов - 0887111152
Виж целия пост
# 13
Ние ходихме при д-р Ефремов - Горна баня, много съм доволна.
Виж целия пост
# 14
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия