НАШИТЕ ДОМАШНИ ЛЮБИМЦИ

  • 26 250
  • 213
незнам дали е пускана такава тема,но реших да я започна,пък ще видим какво ще стане.споделете с нас какви дом. любимци имате.ние като за начало решихме да вземем аквариум с рибки,а по нататъка може и куче,но все още не е сигурно.тъй като кучетата са малко по сложни за гледане и все пак не сме гледали до сега такова животинче.
ХАЙДЕ ДАВАЙТЕ-ВИЕ СТЕ НАРЕД....  newsm51
Виж целия пост
# 1
абе за сега ми стигат мъжо и детето Laughing Laughing Laughing Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 2
Имаме папагал и костенурка.Преди имахме куче,но като порасне малко детето мислим пак да си вземем.
Виж целия пост
# 3
Ние си останахме само с котарака.
Виж целия пост
# 4
       Котарак!!! Grinning Той е малкото дете, косматото Grinning

       Имали сме и други котета, имахме и куче, което също беше като член на семейството - растяха заедно с детето  Grinning Животните са много по-добри от хората... за съжаление. Sad

       Иначе сина ми е носил и рибки вкъщи, ама аз нещо не харесвам домашни любимци, дето не се обръщат, като ги извикаш по име  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Имаме си домашен любимец и достоен член на семейството -тибетско хинче. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Ние си имаме котарак, който много обичаме, но като родих го дадохме при познати да се грижат за него докато свикнем с бебо и стане на 2-3 месеца...Е, малкия стана на 3 месеца и сега се чудим какво да правим...Кога да го прибираме...дали да го прибираме...Много го обичаме, незнаем дали ще се справим с малкия и котарака... Cry
Виж целия пост
# 7
имаме котана, но като родя ще си вземем и кученце  Hug

Джиджа, не знам какво се чудиш, аз не бих си дала животното никъде, имаше доста такива теми доскоро, а за какво справяне става въпрос също не ми стана ясно  newsm78 не знам за твоя котарак, но моята котка не изисква кой знае какви грижи - храна и чиста тоалетна + гушкане, което ни действа като терапия е всичко, от което има нужда  Hug
Виж целия пост
# 8
Половинката и щерката искат да си вземеме и котенце,наистина  изискват много по малко грижи от кучето,но още не се решавам.... Laughing
Виж целия пост
# 9
Имаме куче и котка. Определено котките са по-лесни за гледане. Кучето направо си е голям ангажимент. ooooh!
Виж целия пост
# 10
Имам 2 рибки. Неончета. Вече са на 10 месеца. И още са живи. Егаси рибите, всички други измряха, но тези - цъ!
Виж целия пост
# 11
аз, прасчо и още 8 рибки - това е нашата фауна Sunglasses
Виж целия пост
# 12
Ние пък си имаме куче и рибки,но си мисля,че само аз се грижа за тях ooooh!
Виж целия пост
# 13
имам 2 котенца - бухта и мухта. на по 6 месеца са и ужасно много ги обичам!мухта обича да я галя аз и си говорим. тя ми казяа "мммррняууу", аз също й казвам "мммррняууу" и така Simple Smile. другото коте - бухта, то обича повече мъжката част от обитателите на жилището:). обича да се гали и да го мачкат. тя е много дебела Heart Eyes. мухта е по-пакостлива.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204820
Виж целия пост
# 14
Ето ги мойте домашни любимци. Милото ми ги подари за 8-ми март. http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4812479
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия