Анти - маникюристка!!!

  • 4 353
  • 27
Да се оплача при вас от маникюристката,препоръчана ми за "специалистка"
...След много мислене и аз се реших да си сложа гел на ноктите- питах тук и там и отидох при Ина, салона е бал. 515,Младост 1А- София и се пада зад блока в който е ветеринарната клиника. 
Давам подробен адрес не като реклама ,а напротив- НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!!!
След 3 посещения при нея и след като драстично вдигна цените без да ме уведоми,реших да отида на друго място.Бях с черен лак от повече от седмица и вече имах 2 ужасно отлепени нокътя...но каква беше изненадата на мен и на новата маникюристка като свали лака :: Shocked Shocked- въздушни балони,побелели нокти,,жълто -зелени тук- там.Момичето се уплаши ...направо не знаеше как да подходи и ...започна да "маха"гела- той сам си се отлепваше #Cussing out #Cussing out #Cussing out
На 2 нокътя имах дори развити гъбички...и всичкото това ,защото милата ми маникюристка не правеше поддръжката както трябва- не почистваше всички "балони",не изпилваше отлепения гел напълно,а просто "запечатваше"с нов #Cussing out #Cussing out #Cussing out
...Да не стане много дълго- но при прекараните 3 часа при новата маникюристка- направо видях корено различен начин на работа,обезмасляване,поставяне на гела...абе просто професионално- като по рекламите в Интернет
Така че момичета- не ходете там,за да не останете без нокти-направо ми иде да отида и да й оскубя косата на тази
Сори за кофти темата- ама много се ядосах Hug
Виж целия пост
# 1
bravos,dobre 4e si kazala na horata da znaqt pri koi da ne hodqt newsm75
Виж целия пост
# 2
Много е добре че си споделила за тази самозванка, нека момичетата от София да я имат в предвид, ако случайно се объркат да идат при нея.
Виж целия пост
# 3
Кошмар,тази е за #2gunfire
Виж целия пост
# 4
 Ужас!
Виж целия пост
# 5
аз незнам защо такива хора изобщо се наричат маникюристки....
тя изкарала някакъв си там курс, някъде си и айдееее давай вече е професионалистка #Cussing out
и опропастява хората после ooooh!
Виж целия пост
# 6
Дорослава,  те всички маникюристки са изкарали само курс. В техникума това не се учи. Дъщеря ми кара курс миналото лято/не работи/, от нея знам, че от самия гел ноктите могат да опадат. Просто като почнат работа и като купуват професионални материали, те не четат, не се интересуват. Зависи и от учителите. Нокти от гел - най-опасната процедура, но щом клиентите искат поне да са информирани. Гела разяжда нокътната плочка. Весела Нова година. 
Виж целия пост
# 7
Гъбички на ноктите?! Това не се ли маха с големи усилия?
Виж целия пост
# 8
Ужас, това е една от причините, поради които никога няма да си сложа гел на ноктите.

Така е с тези кратки курсове по маникюрство и фризьорство, тук се учи минимум една година.....

Виж целия пост
# 9
ми то затова аз сама се научих как правилно да си поддържам роговите израстъци  Mr. Green изобщо не мога да се доверя на салоните.... от сто години ходя и на един и същ фризьор, ама нейсе самозванци колкото щеш  #2gunfire
Виж целия пост
# 10
Аз пък съм от 3 месеца с гел и нямам никакви проблеми с гъбички и тем подобни.
Виж целия пост
# 11
а къде ходиш сега на маникюр?
Виж целия пост
# 12
Ми просто не е вярно това! Приятелката ми ходи при същата маникюристка всяка седмица, и то след като на други места и съсипаха ноктите Ина и ги оправи! Въпрос на преживявания... Peace Пък вие, дето не сте ходили там, хайде да не възклицавате "Оу, ужас! Кошмар!" щото е смешно просто!
Виж целия пост
# 13
     Мацки  какви  са  тия  глупости ,  какви  са  тия  филми  дето  си  ги  разказвате  тук .
Що  за  градски  легенди  се  вихрят  в  главите  ви ??????

Позволявам  си  да  изкажа  професионално  мнение  :
1-во-   Гелът  не  РАЗЯЖДА  нокътната  плочка  ,   защото  не  е  КИСЕЛИНА   или  СОДА КАУСТИК newsm25 newsm25 newsm25
2-ро-   Удължаването  с  гел  или  ноктопластиката  с  гел  си  имат  специфични  технологични    особености  и  ,  когато  те  не  се  изпълняват  точно  нещата  не  стават.
3-то-   В  BG    никъде  няма  у-ще  за  маникюристки  навсякъде  се  карат  само  курсове  с  различна  интензивност.
4-то-  От 7 г.  се  занимавам с  маникюр , педикюр  и  ноктопластика  и  до  сега  нямам  нито  един   разяден   или  окапал  нокът ,
а  имам  клиентки  които  са  с  ноктопластики  на  по  6 месеца  и  продължават  да  си  ги  поддържат.

За  невежите  да  поясня  че   гелът  е  полимер  ( демек  пластмаса  по  нашенски )  и  като  такъв  не  може  да  разяде  ноктите.
Виж целия пост
# 14
Цитат
Ми просто не е вярно това! Приятелката ми ходи при същата маникюристка всяка седмица, и то след като на други места и съсипаха ноктите Ина и ги оправи! Въпрос на преживявания...  Пък вие, дето не сте ходили там, хайде да не възклицавате "Оу, ужас! Кошмар!" щото е смешно просто!
  Ами мисля ,че ти не можеш да казваш какво да пишат хората и аз казвам "ужас",защото такива некадърнички само взимат парите на хората ,т'ва че има 1 доволен клиент медал ли заслужава  ooooh! #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия