Да попитам

  • 1 107
  • 11
Здравейте,може би ви е писнало вече от подобни въпроси,а може би и аз вече ужасно нетърпелива да забременея,но все пак бих искала да ми кажете дали е възможно да съм бременна.Имайки се в предвид че на 15 и 16 този месец теста за ову показа двете черти и сме работили усилено по въпроса.Трябваше днеска да ми дойде.Аз обаче нетърпелива взех тест и той отрицателен естествено.Мерих БТ и показва 37.2.Възможно ли е теста да греши имайки се впредвид,че няма две седмици от овулацията и евентуалното зачеване.Съжалявам,че темата сигурно се повтаря,но съм ужасно нетърпелива и може би имам нужда от кураж,че все пак скоро ще се получи.
Виж целия пост
# 1
Ако на 15-16 си имала положителен тест, значи си овулирала на 17-18 някъде, което значи че са минали десетина дена от овулацията. Изчакай още 4-5-6 дена и ако няма менструация, тествай се пак.
Всичко е възможно! Дано се е получило, но и да не е - ще се получи!
Успех!
Виж целия пост
# 2
Мерси за бързия отговор,значи нищо друго не ми остава освен да чакам
Виж целия пост
# 3
 Praynig Praynig Praynig Дано има бебе Praynig
Виж целия пост
# 4
Дано да има бебе!
Може още да е много рано теста да отчете.
А, имаш ли някакво вътрешно усещане,напрегнати гърди или нещо друго.
Аз винаги усещах още преди да направя тест.
Виж целия пост
# 5
Aми чакане му е майката и търпение Hug
дано се е получило Praynig
Виж целия пост
# 6
Ако еднократно си мерила БТ, тя не е показател
Все пак дано е бебе  Praynig
Виж целия пост
# 7
Единственото,което е като симптом е,че доста често ми се пишка,иначе нищо друго .
А вътрешното усещане е,че този път наистина е станало,но не искам много да се надявам
за да не се разочаровам после
Виж целия пост
# 8
Единственото,което е като симптом е,че доста често ми се пишка,иначе нищо друго .
А вътрешното усещане е,че този път наистина е станало,но не искам много да се надявам
за да не се разочаровам после
Това с честото ходене до тоалетна по малка нужда не е никак надежден симптом(може да се дължи на настинка например) При бременност обикновено се появява като проблем по-късно; единственото, което мога да те посъветвам е да бъдеш търпелива-скоро така или иначе ще разбереш дали има повод за радост Peace
Виж целия пост
# 9
И аз ти стискам палци дано е бебе Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 10
Тъпо е като всичките ти изказвания във форума до сега,не си нито интересна нито забавна
Виж целия пост
# 11
 Hug мила дано да е станало бебето ще стискам палци newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия