Без подарък на коледа:-(

  • 3 255
  • 41
Имаше ли такива като мен без подарък за коледа?
Виж целия пост
# 1
Аз,АЗ
Н а мен никой нищо не ми подариии
сама си купих няколко неща...
Виж целия пост
# 2
Да, ние с мъжа ми не си разменихме подаръци тази година. Така се разбрахме, само за детето взехме няколко неща. Писна ни от тъпи коледни реклами, които да ми "казват" от какво се нуждая, за да имам духа на Коледа Sick. Празника е Рождество Христово и такъв искаме да остане за семейството ни Peace.
Виж целия пост
# 3
Ние рядко си подаряваме подаръци за Коледа!
За мен по-важно е всички хора,които обичам да сме заедно.
Нищо,че днес бях приятно изненадана,
от любимия с подарък.Но присъствието на любими хора е голям подарък за мен! Wink
Виж целия пост
# 4
Да, аз съм без подарък на Коледа и на почти всички празници, така е от около 2 години, но не ми пука и не ми е мъчно - важното е, че най - големите ми подаръци са денонощно с мен - мъжът ми и децата ми.
Те да са живи и здрави, това ме кара да се усмихна и да съм щастлива.
Няма такъв подарък на земята, който да ми даде тази радост и усмивка.
Виж целия пост
# 5
Моят мъж остана без подарък  Cry
Виж целия пост
# 6
Ако говориш за подарък от партньора - ние също не чакаме коледните призиви, за да се "обзаведем" с това-онова. Аз редовно го снабдявам с разни неща, от които всеки мъж се нуждае (хубаво бельо, най-новото за бръснене, парфюм и т.н.), а що касае мен: подарък ми е всеки ден и това което правя за себе си без да се ограничавам кой знае колко. Той да не скимти си е подарък...
Виж целия пост
# 7
Ако говориш за подарък от партньора - ние също не чакаме коледните призиви, за да се "обзаведем" с това-онова. Аз редовно го снабдявам с разни неща, от които всеки мъж се нуждае (хубаво бельо, най-новото за бръснене, парфюм и т.н.), а що касае мен: подарък ми е всеки ден и това което правя за себе си без да се ограничавам кой знае колко. Той да не скимти си е подарък...
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 8
И ние с "милия" не си разменихме подаръци, ама 'що по дяволите на моя РД на 16-ти пак не получих подарък, а уж се дуеше, че нещо скъпо щяло да бъде  newsm78 ooooh!
Виж целия пост
# 9
За първи път огромния чорап до елхата беше пълен, и за всеки от семейството ни имаше по няколко изненади. В предишни години си подарявахме кой когато свари.
Виж целия пост
# 10
За нас подаръците не са от голяма важност ... и аз лично не държа да получа подарък... дори на рождения си ден
Виж целия пост
# 11
Ние и тази година не си разменихме подаръци. Не държим на това.
Виж целия пост
# 12
Със съпружието рядко си подаряваме нещо на празници. А и рядко празнуваме с гръм и трясък (официалните празници). При нас май всеки ден е празник и не изпитваме потребност да си подаряваме разни неща със специален повод. Виж, след година ще се наложи да започнем да спазваме традициите заради детето  Laughing
Виж целия пост
# 13
         И аз не обичам подаръци "по задължение". На мен са ми такива.... не ми е приятно за рождения ми ден например да получа някакво сувенирче, обирало праха в някой магазин..., не ми е приятно да получавам някакви служебни съобщения по празниците, такива едни стандартни, дето човека ги разпратил на още 100 човека същото... Crossing Arms
        Иначе много обичам да правя подаръци Hug, но май никога по повод. Когато знам, че някой има нужда от нещо, когато знам, че ще зарадвам с подаръка...
         А и винаги ми е било много трудно точно преди повода да измисля подаръка, не обичам да купувам нещо, само за да "отбия номера", трудно ми е и да купя нещо и да го крия до празника... Затова не си усложнявам живота с подаръци "по задължение" Mr. Green

        Пък нали и на Рождество Христово смисъла е малко по-друг - съгласна съм с тези, които са казали, че най-големия подарък е да са с близките си Hug

        А подаръците за децата - те са задължителни, ама тях нали Дядо Коледа ги носи Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Моят мъж остана без подарък  Cry

Ох и моят  Sad толкова съм виновна, че място не мога да си намеря, отлагах, колебах се, избирах и накрая празника мина и замина  Sad леко сърдит остана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия