Институт на Норбеков - някой карал ли е курса?

  • 1 041
  • 3
Става дума за това http://www.norbekov.bg/index.php
Виж целия пост
# 1
Не съм го карала, но се записах. За себе си мисля, че ще ми помогне. Отдавна го чаках.
Виж целия пост
# 2
 Първо ниво на курса минах през 2004 год, юни месец. Беше много хубаво, неочаквано, необикновенно - въобще започваш да се чувстваш друг човек. Обаче аз отидох неподготвена - не бях чела първата му книга -"Опитът на един глупак...". Препоръчвам ви преди курса да я прочетете - иначе може доста да се стресиране в началото. Освен това се организирайте да сте в отпуска - ефекта е по-добър. И най-важното, което аз не направих е да се правят упражненията и след курса ежедневно. Аз нямам тази воля. Така че самият курс ти дава голям тласък, който трябва да имаш воля да продължиш. Успех!
Виж целия пост
# 3
аз съм чела две три негови книги и някои неща, които говори за себе си граничат с безумието и фантастиката. В последната си книга разказва как направил така, че всички от тълпата в московското метро да се затъркалят по земята от сърбежи и огромна тълпа се виела и стенела на земята:)))) нали се сещате, че това ако се беше случило всички световни агенции щяха да гръмнат. Не мога да разбера магьосник ли е или учен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия