Кога най-рано може да се види бебето?

  • 33 351
  • 84
Здравейте! Нова съм в този форум и не съм сигурна , че тук тр. да си задам въпроса, но в все пак...Правим опити за бебче от около 2 год и половина, ходихме къде ли не , лекувахме се и т.н и декември месец вече реших да спра с мерене на Т , тестове за ову и т.н., просто да си починем по празниците. Но ето, че ми закъсня  МЦ , а тестовете за бременност показват 2 чертички , макар и по - бледички. Ходих на лекар вчера, но нищо не се видя.Все пак ми каза , че лигавицата на матката е удебелена и мисли, че наистина съм бременна.Но защо не  се вижда нищо?Последната ми менструация беше на 22.11. В коя седмица може да съм? Кога ще го видим?Много се притеснявам дали всичко е наред, дали е на мястото си бебчо и т.н.?Моля ви дайте си мнението!
Виж целия пост
# 1
Колко дневен ти е цикъла? Принципно на 7 дневно закъснение трябва да се види плоден сак.
Виж целия пост
# 2
Спокойно, при следващото ти посещение при лекаря ще видиш плодния сак. Направи го след празниците. Зависи от много неща - на кой ден ти е овулацията, колко дни ти е цикъла, но ако си бременна май си някъде в 3 седмица. Може и да греша. newsm78
Успех.
Виж целия пост
# 3
Ами честито  Hug
В 5г.с. може вече да се види плодно сакче, това значи седмица закъснение на цикъла.
Виж целия пост
# 4
Аз бях в 4 седмица и нищо не се видя на ехографа,но теста беше положителен. Първият тест беше с доста  бледи чертички,но аз си направих 3 теста на различни марки за по сигурно (просто не вярвах,че е истина)и грешка нямаше.
Стискам ти палци всичко да е ОК Simple Smile
П.С. Добре дошла при нас!
Виж целия пост
# 5
ами то може да се види в 4-та, но до 3-ти месец по принцип се гледа с вагинален транзюсер, не знам теб с такъв ли те гледаха? Иначе през корема може да не се види още. Важно е в 6-та седмица да се види сърдечна дейност на детето. Успех Peace
Виж целия пост
# 6
ако са ти правили ехограф през коремната стена нормално е да не са видели нищо Hug
моя бебок го видяха още в 5 г.с. с вагинален ехограф  bouquet
Виж целия пост
# 7
Колко дневен ти е цикъла? Принципно на 7 дневно закъснение трябва да се види плоден сак.
Средната дължина на цикъла ми е  31 дена.Вчера док ме гледа с вагинален ехограф и през корема , усъмни се в едно "петънце" , но не каза нищо със сигурност. Този месец е първия ,през който не следя ову , БТ , не смятам нищо.
 Да разбирам ли, че в З седмица тр. да се вижда вече?И какви могат да бъдат причините това да стане по- късно?
благодаря ви за отговорите , момичета!
Виж целия пост
# 8


   Щом тестовете ти са с две чертички ти казвам голямо честито! Heart Eyes


 При мен два дни след закъснението на видеозон не се видя нищо, въпреки положителните тестове.Лекаря ми каза, че лигавицата е удебелена, което почти потвърждава бременността.5 дни след това трябваше да отида на ЧХГ, но на видеозона се видя точката.


 Много се радвам за теб, страхотен новогодишен подарък! Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Имай търпение, в много случаи не се вижда нищо толкова рано и аз затова изчаках 2 седмици закъснение  и направо си чухме и сърчицето с вагиналният ехограф Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Мисля,че в 5г.с ще се види на ехограф.Моят плоден сак го видяхме в 4г.с като не са ме гледали на вегинален а през корема.
Виж целия пост
# 11
Лекаря ми каза, че лигавицата е удебелена, което почти потвърждава бременността.
А това признак ли е , че бременноста е на мястото си  и не е извънматочна? Тревожа се , защото имам такива познати , а и в клиниките , коите сме посещавали се запознах с такива момичета.
Виж целия пост
# 12
Лекаря ми каза, че лигавицата е удебелена, което почти потвърждава бременността.
А това признак ли е , че бременноста е на мястото си  и не е извънматочна? Тревожа се , защото имам такива познати , а и в клиниките , коите сме посещавали се запознах с такива момичета.
Мисли позитивно.
И какви са тези 3г.с и 4г.с  Crazy Няма такива работи....4 г.с е датата на цикъла ти...просто няма начин да се види нещо тогава ако ще и да те разчекнат Mr. Green Иди при 7 дена закъснение и то на вагинален УЗ.
Успех и пиши.
Виж целия пост
# 13
Здравейте! Нова съм в този форум и не съм сигурна , че тук тр. да си задам въпроса, но в все пак...Правим опити за бебче от около 2 год и половина, ходихме къде ли не , лекувахме се и т.н и декември месец вече реших да спра с мерене на Т , тестове за ову и т.н., просто да си починем по празниците. Но ето, че ми закъсня  МЦ , а тестовете за бременност показват 2 чертички , макар и по - бледички. Ходих на лекар вчера, но нищо не се видя.Все пак ми каза , че лигавицата на матката е удебелена и мисли, че наистина съм бременна.Но защо не  се вижда нищо?Последната ми менструация беше на 22.11. В коя седмица може да съм? Кога ще го видим?Много се притеснявам дали всичко е наред, дали е на мястото си бебчо и т.н.?Моля ви дайте си мнението!
И на мен последния ми цикъл беше на 18.11., и аз засега разполагам единствено с няколко категорични двучертичкови теста за бременност; на преглед съм чак на 07.01.; така, че те разбирам чудесно колко ти е напрегнато дали всичко е ок, и на мен ми минават какви ли не мисли, но трябва да мислим позитивно, с другото не си помагаме Peace
Виж целия пост
# 14
Не искам да те плаша, когато най-малко това ти трябва. Не, не е признак, че не е извънматочна. Моята лигавица беше бая бая набъбнала и удебелена с около 1 см. До последно чакаха да видят плоден сак, мотаха ме така до 8 седмица. Най-накрая се видя подутата тръба, пред спукване.  Sad Съжалявам, че ти го казвам, но ти не си мисли най-лошото. Просто отиди след седмица на лекар и вече трябва да се види плоден сак със сигурност, ако всичко е нормално. Успокой се, мисли позитивно, след седмица трябва да се види точката, ако случайно не се види нищо в матката колкото и да е удебелена лигавицата, просто отиди на друг лекар. Колкото по-рано се установи извънматчната (не дай Боже), толкова по-добре. Успех и пиши като видиш ембриончето в матката Simple Smile  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия