помощ за косата ми..

  • 3 587
  • 34
момичета помогнете ми с някой съвет,косата ми е доста дълга но не ми харесва как стои,стои някак си истощена и рядка,без никакъв обем,нечо за въстановяване и за обем,било то шампоан,маска каквото и да е,иначе съм с мазна коса,нещо за исушаване също става,но взех да се отчайвам а неискам да я режа,нямам цъфтежи... Cry
Виж целия пост
# 1
пробвала ли си да пиеш бирена мая? действа добре на кожата и на косата. иначе има безкрайно много локални продукти (шампоани, мазила и т.н.), но трябва да подбереш ТВОЯ продукт. бих те посъветвала да се консултираш с фризьора ти- хем познава косата ти, хем е в час с продуктите.
Виж целия пост
# 2
от бирената мая не се ли напълнява.. newsm78
Виж целия пост
# 3
Колкото и да не ти се ще, ми се струва, че ще е добре да я подстрижеш леко, на етажи, отпред малко по-къса, за да се вдигне нагоре за обем,а не да виси безжизнена. Пробвай с някоя серия на Глис Кюр, жълтата маска на Миосотис, вземи си някой спрей за обем и лак за коса и действай. Дългата коса изисква повече грижи, за да изглежда добре!
Виж целия пост
# 4
Колкото и да не ти се ще, ми се струва, че ще е добре да я подстрижеш леко, на етажи, отпред малко по-къса, за да се вдигне нагоре за обем,а не да виси безжизнена. Пробвай с някоя серия на Глис Кюр, жълтата маска на Миосотис, вземи си някой спрей за обем и лак за коса и действай. Дългата коса изисква повече грижи, за да изглежда добре!

За каква коса е жълтата на Миосотис?
Виж целия пост
# 5
и каква цена е тази на миосотис,а доколкото за етажите тя ми е филирана косата,има обем първия ден,а след това няма... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Първо отиди на фризьор да ти хванат връхчетата, косата ти ще се поосвежи. Прави си маски за коса - домашни, купени...твой избор. За обем има самозалепващи ролки, големи. Слагаш ги, оставяш за 30 минути, махаш и си готова.  Peace
Виж целия пост
# 7
След измиване поливай с отвара от коприва. Пий чай от коприва също, бирена мая на таблетки. От учителката по фризьорство на дъщеря ми знам, че главата не е градина само да я наторяваш, трябва да приемаш и вътрешно таблетки за подсилване. В аптеката има различни витамини и хран. добавки.
Виж целия пост
# 8
и каква цена е тази на миосотис,а доколкото за етажите тя ми е филирана косата,има обем първия ден,а след това няма... Rolling Eyes
okolo 9lv 500ml
Виж целия пост
# 9
от бирената мая не се ли напълнява.. newsm78
може малко да ти се засили апетита, но от самите таблетки доколкото знам не се напълнява. аз съм пила бирена мая и не съм напълнявала.
Виж целия пост
# 10
Имаше една тема в която ставаше въпрос за тези маски. От там си набелязах тази с ябълка и киви за обем. Преди известно време си я купих и определено съм доволна. До скоро ползвах маската на wella за обем, но много ми бъркаше в джоба, предвид грамажа и.  Rolling Eyes Така че тази е добра алтернатива, но препоръчвам филиране за обем, ползването на сешоар или ролки. С преса и топирване също се постига доста добър обем, всъщност, не е никак трудно.  Peace
Виж целия пост
# 11
Моята коса е нещо подобно - дълга, тежка, с мазни корени и сухи краища, труден за обработка косъм. ..с една дума - мечта. Доволна съм от шампоаните на Лореал, розовия Елсев лайт, специално за дълга коса, склонна към омазняване. Правя си домашни маски, едната е от темата за тайната на красивата коса, а когато нямам много време - просто втривам стимулант за коса на Икаров в корените и разнасям по дължината на косата. За обем, както са те посъветвали момичетата най-добра работа вършат залепващите ролки. Мисля, че пресата не е много добър вариант, тъй като допълнително ще изтощи косата ти. Ако все пак я ползваш, задължително слагай продукт с термозащита. В специализираните магазини продават такива, специално за преси.
Виж целия пост
# 12
отварата от коприва за какво помага на косата за обем ли,а тези таблетки бирена мая колко струват?
Виж целия пост
# 13
и още един въпрос имам правих си маска с чесън на главата,много добре ми се отрази,но винаги когато си мия косата и докато е мокра след това и мирише,дайте ми съвет с какво да спра тая миризма,защото мирише и след като спрях с маската... newsm78
Виж целия пост
# 14
Моят съвет е , зарежи масовата козметика, а се обърни към професионални продукти за коса.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия