казва ,че я боли ушето

  • 447
  • 4
здравейте,май4ета.Детето ми е на 2 годинки и от няколко дни забелязвам,4е й избива кътник.Съпроводено е с оби4айното неразположение-раздразнителност,безапетитие,понякога лека температура-37-37.5.днес оба4е каза 4е я боли ухото.мислите ли 4е едното и другото могат да имат връзка и слу4вало ли се е при вашите де4ица?

много съм притеснена,защото до сега никога не я е боляло ухо и незнам как да й помогна
Виж целия пост
# 1
ами то има 2 вариянта- или да е проблем по съседство и болката от венеца да ирадира към ухото или да е спаднал имунитета и да се е възпалило ушенцето. Аз бих отишла на детски УНГ, пък нека да няма нищо. Сега по празниците да не стане по-зле.
Виж целия пост
# 2
И моята дъщеря от няколко дни се оплаква че я боли ушенцето,но само вечер.Температура не е дигала.И през ум не ми беше минало че може да е кътник,но явно е така.
Виж целия пост
# 3
свързах се с педиатърката ни и тя каза, че болката идва от зъб4ето.Изписа ни и кап4ици и надявам се скоро нещата да утихнат.
Виж целия пост
# 4
Уши-нос-гърло е една свързана система. Не съм забелязала при Дияна да има болки при растеж на зъби. Но аз по принцип към ушите й се отнасям по-внимателно, често прави отит.
Ако болката продължи направи консултация с УНГ специалист. Видях, че си от Сф, погледни във форума, ще намериш инфо за добри специалист. Дияна съм я водила при Петров от МВР б-ца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия