За мъжете - дали всъщност не харесват по-закръглените

  • 1 965
  • 17
Здравейте.

Искам да ви се оплача, или дайте съвет как да се справя с проблема и струва ли си.

Моят тати, с когото сме заедно от дъъъълги години, ми заяви че гледал някакво списание от 1957г. и много му харесало, че всъщност жените са приятно закръглени. Та с две думи - иска и аз да се закръгля.

Той си е закръглен, та не изключвам възможността проблема да е породен и от желанието му той да се чувства по-нормално. Но пък преди да сваля килограмите след раждането, всички колеги се заглеждаха в дупето ми, явно и на тях им харесват напълнените панталони

Висока съм 168, тежа 55-57кг, което считам за нормално.

Ако реша да му угодя, как да зе закръгля навсякъде едновременно, не само на корема и бричовете.
Виж целия пост
# 1
в момента имаш чудесни мерки. не мисля че си кльощава, така че хич не се хващай на евтини номера. ако се харесваш такава не е нужно да напълняваш, за да угодиш на съпруга си. лично мнение.........
Виж целия пост
# 2
Цитат на: Anonymous
в момента имаш чудесни мерки. не мисля че си кльощава, така че хич не се хващай на евтини номера. ако се харесваш такава не е нужно да напълняваш, за да угодиш на съпруга си. лично мнение.........

И аз съм на същото мнение,аз примерно не бих се съгласила на това,защото важно за мен е аз да се харесвам и да се чувствам добре в кожата си.Желанието ми се вижда твърде егоистично от страна на съпруга ти,особено ако ти не си съгласна.Направи това,което ти смяташ,че ще бъде добре за теб.Пък и мерките ти наистина са нормални.
Виж целия пост
# 3
мисля, че си супер, не си товари тялото, освен неестетично, е и нездравословно  #Silly
Виж целия пост
# 4
Цитат на: Anonymous
..Висока съм 168, тежа 55-57кг, което считам за нормални...

Размерите са ти идеални, а ако някой не ги харесва, то той не разбира от жени  Wink
Виж целия пост
# 5
Забравих да кажа,че не на всяка структура отива да е закръглена,има някои жени,на които им отива и са закръглени равномерно,но просто им е такова тялото,докато някои по-слаби ако започнат да пълнеят им се трупа примерно само на гъз,бричове или други места и става много грозно.Пък ако мъжа ти го чека,че е закръглен що не вземе той да отслабне,че да сте си лика-прилика. Grinning
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Anonymous
Ако реша да му угодя, как да зе закръгля навсякъде едновременно, не само на корема и бричовете.

Е, как става тая работа? #Shocked
Не става да качиш цици и да загладиш дупе, да заоблиш краката и ръцете, пък да не е от мускули, пък да не е тлъсто...
Той някоя конкретна мадама ли визира от това списание?
Виж целия пост
# 7
Мдааа,

Ето и моето мнение.  Blush Мъжо ти може да харесва закръглени жени, може да харесва и кльощави но по принцип. Според мен лично към теб има съвършено различна гледна точка. Ако поне малко си приличаме с него би те харесвал такава, каквато си, стига ти да се чувстваш комфортно.
И още нещо - смятам, че усилието след като си родила да си възвърнеш фигурата е немалка цена за един фасон?!

Мами - бъдете себе си! Grinning
Виж целия пост
# 8
Нали знаете, че има два вида мъже- такива, които харесват закръглени жени и такива, кото не искат да си го признаят.
Виж целия пост
# 9
Моят специално ме харесва малко по-закръглена, отколкото аз се харесвам.Естествено, хода си такава, каквато аз се чувствам добре, а той се примирява с положението Wink Ще си луда, ако изневериш на вътрешното си усещане за комфорт, заради един мъж, пък било той и собственият ти Wink
Иначе по принцип - да, и аз мисля, че мъжете харесват жените по-закръглени, отколкото жените се харесват/говоря за разлики от типа 3-4 килограма, не за 10/.Но аз с годините се чувствам по-добре , когато съм по-лека.Преди 2-3 килца не ми тежаха, сега като ги лепна и ми става зле...Може би е просто въпрос на ЕГН Thinking
Виж целия пост
# 10
Поредната тъпа тема. ще ме извинавате, но ... #Shocked
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Светлана
Нали знаете, че има два вида мъже- такива, които харесват закръглени жени и такива, кото не искат да си го признаят.

Да бе! Как ли пък не... Всеки харесва красивото, стегнато тяло, а не разплутата буля с ячки мишки и гръб.
Виж целия пост
# 12
Не бе new, приказката не е за разплути були, а за закръглени жени. Има разлика, нали така?
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Светлана
Не бе new, приказката не е за разплути були, а за закръглени жени. Има разлика, нали така?

Ами хубаво - има. Ама под закръглена, разбирам дебела, няма средно положение тука. Или си в нормата или вън от нея:).
А какво значи закръглена? Ако става въпрос за големи цици и задник, то това не става по желание, така че... мъжа й пак няма да го огрее, освен ако не й плати пластична операция  33uu
Виж целия пост
# 14
ами , не не го вярвам ...
специално стила от 50 години ми е много странен такъв -
тъъъънки прищипани талии , и огромни бюстове , и закръгленичък ханш ...абе големи бюстове да, тънки талии да, ама дебеланки - ами не, не харесват ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия