Когато видяхте бебчето си за първи път

  • 4 440
  • 111
интересно ми е да кажете. когато видяхте бечето си за първи път помилихте ли си че е най красивото бебе което сте виждали? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Първото да, второто не. Констанца беше оформено с много коса бебе, а емма-гологлава и крива. Пълна противоположност на сестра си.  Но това беше само първата ми реакция, де. Сега си ми е най-най бебето за мен.
Виж целия пост
# 2
Просълзих се от умиление и си помислих,че е най-сладкото бебе на света-едно миниатюрно копие на баща си.А не мислех,че е възможно.
Виж целия пост
# 3
Абсолютно - на мама гарджето си е най-хубаво. Той се роди 1650кг и въпреки това се беше перфектно оформен, но много, много слабичък.
Виж целия пост
# 4
Когато го видях за първи път, съвсем не съм се замисляла красив ли е или грозен. Единственото, което ме интересуваше, беше дали всичко му е наред. По-късно, обаче, го сравнявах мислено с останалите бебета в болницата и определено ми се виждаше най-хубав  hahaha
Виж целия пост
# 5
Ми честно казано - не. Беше ми страшно смачкана, точно като шарпейче. Пък и бях много изтощена от раждането.
Виж целия пост
# 6
Когато го видях за съвсем първи път, веднага след като го родих, плачех от щастие и целувах най-меката бузка и ръчички на света.
Притесненията ми бяха от сорта "Всичко ли си има?" Laughing

После като ми го донесоха в стаята констатирах, че е най - грозното бебе, което съм виждала.

И преди и след това не съм виждала току що родено бебе, в болницата беше единствено бебе и нямах база за сравнение. Laughing Беше подут, доста лилав, със затворени очи, без мигли и вежди и с безумно много коса.

На другия ден все едно беше друго бебче - отоците ги нямаше, цвета беше нормален, прекрасни отворени сини очи.

Естествено, за мен той е най - красивото дете на света!
Виж целия пост
# 7
Честно казано не ми се стори хубавец  Simple Smile Ама нали си е мой та се наложи да си го гледам  Laughing

Виж целия пост
# 8
Първия път - не, просто беше веднага след раждането. Но след няколко дни, когато се избистри, спаднаха подутите очички и т.н., естествено, че да. И двамата бяха най-прекрасните бебенца на света.  Laughing
Виж целия пост
# 9
Не беше мръсен и не го харесах много, много.
Виж втората среща Crazy Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Момчетата бяха червени и грознички... Rolling Eyes
Малката беше бяла, със сладки бузки и в момента, в който видях сините и` очи, наистина си помислих, че е най-красивото бебе... Flutter
Виж целия пост
# 11
Веднага след като се роди ми я дадоха голичка мноого сивичка беше и мен ме вълнуваше дали е добре  Heart Eyes. После я повиха и пак ми я дадоха за секунди. След около 2-3 часа отидох вече да си я видя измита и розова. Най-красивото бебе на света.  Mr. Green Тогава си поплаках от радост вече.
Виж целия пост
# 12
Голямата ми дъщеря беше красива /и все още си е де  Grinning/,
бяла, с големи ококорени очи и вежди и всичко, първата ми реплика  беше - Колко е бяла!!!,
все си мислех, че вички бебета са синьо -червени и сбръчкани.

Малката  беше  по -различна, не гледаше с широко отворени очи, стискаше ги повече
и се плюнчеше много.

Но нали всички деца са на мама гарджето, са най -прекрасни   Peace.
Виж целия пост
# 13
Веднага след раждането. Беше много чиста и оформена бебка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
И първият път и вторият се просълзих и си казах" на мама момичето"(първият път), а вторият " на мама момчето". Мислих си ,че са най хубавите деца ,защото изглеждаха доста добре, родиха се и двамата 3,750, а сина ми беше одрал кожата на баща си
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия