от къде ботуши „чизми„в София

  • 3 945
  • 34
Rolling Eyes :
търся си ботуши на невисок ток или с равна подметка.които обаче да са над коляното ,тоест тип чизми.Ако някой е виждал в Сф моля да сподели......   Embarassed
Виж целия пост
# 1
Аз от миналата година си търся такива и все още не съм отрила  Cry ще следя темата с интерес...дано някой да помогне  Hug
Виж целия пост
# 2
 Embarassedчестита нова година !!!
Моля ако някой все пак види чизми да свирка! Whistling
Виж целия пост
# 3
в Пловдив има Laughing
аз си взех едни чизми зебра.
в ДАРИС има и в София
друг магазин не се сещам при вас
Виж целия пост
# 4
 HugМного ти благодаря !Аз уж съм ходила в Дарис ,но как не съм видяла ,че имат...Може в Сф да не са ги изложили.Само в зебра ли има ,че аз не съм много фенка на животинските шарки? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
тогава това видях,провери може да има нещо интересно
Виж целия пост
# 6
 Laughingблагодаря .продължавам да търся...
Виж целия пост
# 7
Laughingблагодаря .продължавам да търся...

asin, намери ли нещо? Явно никаде няма такива ботушки Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 8
Аз си взех преди няколко месеца от Мандарин в МОЛА, но миналата седмица не видях, имат и магазин около Л.а.г.у.н.а / сладкарницата/. Черни имат не високо токче заоблени отпред и по крака, но още не съм ги обувала  Whistling
Не мога да вкарам панталон вътре, не си намерих панталон до коляното и си седят в кутията още  Whistling
Виж целия пост
# 9
Аз си взех преди няколко месеца от Мандарин в МОЛА, но миналата седмица не видях, имат и магазин около *** / сладкарницата/. Черни имат не високо токче заоблени отпред и по крака, но още не съм ги обувала  Whistling
Не мога да вкарам панталон вътре, не си намерих панталон до коляното и си седят в кутията още  Whistling

Миналата година ги гледах в Мандарин, но тогавя бяха по-скъпички около 300лв... сега ми казаха че са ги намалили на 180лв и пак са ги пуснали, но като отидох вече ги нямаше  Cry
Виж целия пост
# 10
чизмите стоят много хубаво с къси панталонки и поличка Peace
Виж целия пост
# 11
в Пловдив има Laughing
аз си взех едни чизми зебра.
в ДАРИС има и в София
друг магазин не се сещам при вас

колко пари са? дай снимка моля те Praynig
Виж целия пост
# 12
Bukcu Аз ги взех за 110лв. след месец бяха вече 85лв., но в Мола нямаше преди 1-2 седмици не ги мернах, незнам в другия им магазин дали не са останали.
dani$ Мерси, за идеите по скоро бих се хвърлила в хубав панталон до коляното, но немога да намеря никъдо по София все едни лъскави  Sick
Виж целия пост
# 13
 Praynigмного мерси на всички .....за тези в мандарин се сещам-пробвала съм ги ,но ми бяха големи (38 номер съм аз и обувките бяха 38 ,но явно не си отговаряха).иначе ако някой ги иска може да провери в аутлета на саламандър в Peace дружба.
Виж целия пост
# 14
Аз съм виждала във почти всеки средностатустически магазин за обувки. По Пиротска и Графа например можеш да ги изринеш направо!!!! А и в Леонардо в Сити Центъра... Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия