Отново за меката мебел

  • 2 140
  • 7
 Предстои ми купуване на мека  мебел. Обходих много магазини, но нищо не ми харесва. Като цвят съм се спряла на череша или керемидено. Като материал още не зная. Харесват ми кожите, но имали недостатъци. Като дизайн 3 -ка + 2 -ка. Искам бещо хем изчистено , хем красиво. Важна била и конструкцията , трябва да е от масив.
Те такова животно не намерих в магазините на Варна.
Виж целия пост
# 1
Еми, значи разходи се извън Варна  Laughing
Виж целия пост
# 2
Виж това, има и 2 - ка
Виж целия пост
# 3
Богдан Мебел от българските фирми правят много качествена мека мебел, а вносители -колкото щеш  Peace
Виж целия пост
# 4
Виж това, има и 2 - ка

Видях го и ми харесва, но аз искам не ъгъл, а отделни.............. и откъде е?

За или против кожите сте?
Виж целия пост
# 5
Ивекс - Стара Загора
Виж целия пост
# 6
ето и нашата мека мебел
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202324&photo=5
Виж целия пост
# 7
Богдан Мебел от българските фирми правят много качествена мека мебел, а вносители -колкото щеш  Peace
Въобще не сам съгласна. Богдан мебел имат хубав дизайн и супер лошо качество на материалите (за обслужването да не говорим). Цените им са конкурентни на останалите, а в някои случай и по-високи. Ние си купихме от тях диван - Сара релакс. След 3 години неактивно ползване на нищо не прилича. Не сме от тези, които не пазят, но и не го ползваме като "за изложба". Седалките се сплескаха, облегалките се обезформиха, на налакътниците ясно си личи до къде какъв материал е използван и т.н. подробности от пейзажа. Единственото качествено нещо се оказа дамаската, която сами си избрахме и беше една от скъпите. Следващият ни диван няма да е от Богдан мебел.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия