дигитална фото рамка

  • 2 263
  • 8
здравейте искам да ви попитам някой има ли таково чудо на технологията аз имам и също така имам и проблем като кача субтитри и филм те излизат на китайски т.е. няма български език.ако някой може да ми помогне как точно да инсталирам и въобще може ли да се инсталира ще съм много благодарна
Виж целия пост
# 1
Аз пък това си мислих че е само за снимки (ако е същото за което се сещам)  Crazy
Виж целия пост
# 2
За какво ти е да ти излизат субтитри на рамка да снимки? Филми ли ще гледаш?  Rolling Eyes Аз имам такава рамка, но към качила само снимки.
Виж целия пост
# 3
Имам дигитална фото рамка и я използвам само за снимки. Не бях чувала, че може и за филми да се използва.   Shocked
Доколкото знам, ДиВиДи плеърите са за гледане на филми  Crazy
Виж целия пост
# 4
Аз също имам ткава рамка и могат да се гледат филми на нея...обаче аз още не съм и не мога да ти помогна съсубтитрите...
Виж целия пост
# 5
и ние сме качили само снимки на нашта, незнаех че и за филми става  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
.
Виж целия пост
# 7
Ако изобщо тръгне филма на дигиталната фоторамка, за да излязат субтитрите на кирилица, трябва да бъдат предварително вградени във видеофайла.
Виж целия пост
# 8
Имам дигитална фото рамка и я използвам само за снимки. Не бях чувала, че може и за филми да се използва.   Shocked
Доколкото знам, ДиВиДи плеърите са за гледане на филми  Crazy
могат да се гледат филми но на мен ми трябват точно затова че нямам двд плеър и тя се свърва и излизат чудесно филмите на телевизора но субтитрите не излизат на кирилица а на японски все пак благодаря за отговорите явно не сте се сблъсквали с този "проблем" Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия