фото апарат canon- помощ

  • 745
  • 6
Пускам темата защото тук влизат повече хора и се надявам на помощ Tired
Оплесках го /фотоапарата/,вчера го купихме и днес от любопитство се рових в менюто,ама съм объркала нещо ,не иска да снима ooooh!.Натискам копчето за снимане ,лампата за светкавицата святка на дисплея излиза зелен квадрат/само очертан не е запълнен/ и до там ,няма щрак ,няма светкавица Crazy.Ако е от значение модела Канон А460.Помогнете щото искам новогодишни снимки ,а магазина /Германос/едва ли работи вече.Предварително ви благодаря  bouquet Heart Eyes
Само да добавя че опитах да възстановя заводските настройки ама и там нъц Tired
Виж целия пост
# 1
Книжка с инструкции няма ли тоя апарат? Съветвам т да я прочетеш, ще ти е от полза. А това което описваш ми прилича на автоматичното фокусиране. Не знам с какви апарати си снимала до сега и дали това точно ти е проблема. Аз ще си кажа какво мисля пък ти пробвай. Натискаш копчето, появява се квадратче, може и звук някакъв да има, това показва че апарата вече е фокусирал. След това натискаш още по-надолу докато каже щрак. По принцип дигиталните апарати снимат така. Ако обаче е нещо друго и не става така, отиди в първото фото за което се сетиш и знаеш че правят дигитални снимки. Може да ти помогнат.
Дано да разрешиш проблема до утре и да направиш много хубави снимки.
Виж целия пост
# 2
Станааа ,оооо благодаря  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
На предишния Сони копчето му само снимаше не беше тъка на два натиска,а при този явно на половина натиснато фокусира а при по силен натиск снима . Още веднъж благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 3
Весели празници!
Радвам се че помогнах, да запечаташ спомените си от празника!
Виж целия пост
# 4
Извинявай за въпроса извън темата,но доволна ли си от този модел  Canon A460?Прави ли хубави снимки?
Виж целия пост
# 5
Ами като го купувахме в магазина снимаха децата на место и веднага ни изпринтиха една снимка /да кажа само че не на цветен принтер ,а ми на апарат за вадене на снимки в домашни условия/,и излезна страхотна ,наситена и с много добро качество / да не кажа отлично /,но снимки наш / ние да сме си снимали на вън / не сме вадили .Та не знам какво да ти отговоря.Тази от магазина за да е с това качество или е от апарата  или от разпечатващото устройство, като си изкараме наши ще споделя,за сега съм доволна  Peace
 
Виж целия пост
# 6
Благодаря за отговора.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия