А за уокърите какво мислите?

  • 2 282
  • 39
Хиляди теми гледам за проходилки, а за уокърите какво мислите? Т.е. за излезлите напоследък играчки за бутане/прохождане от този тип:

Виж целия пост
# 1
Като гледам снимката твърде вероятно е детето да се пребие, няма никаква упора. Това си е за проходили деца Naughty
Виж целия пост
# 2
Точно с това и аз мисля, че ще се пребие.
За мен най-добрия вариант е детето само да се научи да пристъпва между мебелите, после с някой за ръка и така.
Всички каишки, проходилки, уокъри и подобни чудеса не ми харесват.
Виж целия пост
# 3
на вън6ен вид много ми харесва  Peace
Виж целия пост
# 4
на вън6ен вид много ми харесва  Peace
е да много е интересно, ама въпроса е каква работа върши
Виж целия пост
# 5
Според мен създава лъжлива опора на детето. Ако се отпусне с тежестта си на дръжката лесно може да се обърне играчката.
Виж целия пост
# 6
Много добре изглежда на снимката, но и аз мисля, че е за вече проходили деца, а не за прохождащи.
Виж целия пост
# 7
Не разбирам какъв е смисълът на този уред при наличието на проходилки... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Мисля, че е хубаво за почти проходили деца, които са се научили да падат и да пазят равновесие.
Сега съм точно на тази вълна - искам да купя нещо такова на сина ми.
Виж целия пост
# 9
Според мен е за проходили деца а не да се учат с него!
Виж целия пост
# 10
Супер са.
Моя и до сега обожава да бута всичко - дрънчовци, колички, уокъри...а и предната им част е доста забавна.....
ест зависи от детето...
Виж целия пост
# 11
Ми то си е същото, като да бута собствената си количка, но тя е по-тежка и по-трудно ще падне с нея от собствената си тежест, пък и ти по-лесно ще я придържаш. Иначе ми се струва супер за почти прохоили бебоци  Grinning
Виж целия пост
# 12
Дияна като беше бебе май нямаше такива играчки, или поне аз не съм виждала. Дребната буташе количка за кукли, добре се справяше, само трябваше да я обръщам на завоите. Тази сейност не мисля, че оказа някакво съществено влияние в/у прохождането й. Просто й беше забавно.
Виж целия пост
# 13
Като гледам снимката твърде вероятно е детето да се пребие, няма никаква упора. Това си е за проходили деца Naughty
Именно играчката му е упората, за деца над 9 месеца е, които се изправят сами, щъкат по мебелите и искат да се придвижват бутайки нещо, за по-сигурно.

Според мен създава лъжлива опора на детето. Ако се отпусне с тежестта си на дръжката лесно може да се обърне играчката.
Това с лъжливата упора и мен ме притеснява, но не че ще падне с играчката (защото тя е съобразена с това), а после като тръгне да ходи без нея.

Не разбирам какъв е смисълът на този уред при наличието на проходилки... Rolling Eyes
В проходилката може да го сложиш преди да е готово, укрепнало и т.н., което не е добре според мен, а това няма как да го бута, ако не е дорасло за това.

Естествено не налагам мнение, а събирам такива.  Peace
Виж целия пост
# 14
Зависи от детето.
Симона си буташе нейната количка и падаше редовно.
Виждала съм обаче момиченца, доста по- стабилно движещи се, точно с такива неща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия