Кървясали очички?

  • 857
  • 3
Днес заведохме дъщеря ни на 3Д кино.В началото я беше страх, но после се успокои и изгледахме филма.Като излязохме очичките й бяха кървясали, все едно линии от една и съща страна, от слъзното каналче към ретината, отвътре навън все едно, и на двете очички, на друго място не.Сега вече са поизбледнели доста, но взех да се притеснявам.На какво може да се дължи това?Да я водя ли утре в спешния очен кабинет на Исул?
Иначе нито я болят, не се търка, нищо, само дето ги има все още много бледи.
Много съм притеснена, не спирам да се обвинявам задето я заведохме на това тъпо кино. Sad
Виж целия пост
# 1
А да не ти прави конюктивит?
Виж целия пост
# 2
Не ти пречи да се консултираш с офтамолог. При Дияна нямаше проблеми след 3д-то, но всички деца са различни. Да си призная аз леко си напрягах очите по време на филма. Не можем да гадаем.
Виж целия пост
# 3
Добро утро, Вики току-що стана и червените линии са съвсем бледи вече.Относно конюктивита, тя не се търка по очичките, нито я болят, нищо.Ще направя една консултация с очен след празниците, че сега единствената, на която имам доверие е в отпуска и не ми се ще да я тормозя с такива "Глупости"(дано да са Praynig).
Доста се поуспокоих като й видях очичките сега.
Весело посрещане на новата 2008 Ви желая и никакви болести по никакъв повод! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия