Новогодишни обещания 2008

  • 4 547
  • 53
Любими мои съфорумки и тук-таме съфорумци!  Heart Eyes

Ето така изглеждат топ-10 на най-популярните New Year's Resolutions на братята американци:

1. Да прекарвам повече време със семейството и приятелите си
2. Да се вкарам във форма (фитнес демек Flutter)
3. Да отслабна
4. Да спра цигарите
5. Да се радвам повече на живота
6. Да спра пиенето
7. Да си върна борчовете
8. Да науча нещо ново
9. Да помагам на другите
10. Да се организирам... Rolling Eyes
http://pittsburgh.about.com/od/holidays/tp/resolutions.htm

При мен рекапитулацията е следната: 60% от горните идеи споделям напълно:

= ще взема наистина да запиша една магистратура, докато дундуркам беба (не за друго, ами научаването на нещо ново било най-добрата профилактика срещу Алцхаймер  #Crazy твърдят запознати)
= да смъкна безобразно многото излишни килограми, за които си намирам оправдание, че все още кърмя...
= да си организирам най-после домашния офис като хората (да си включа факса!!!) и да си отпочна за разтуха един малък бизнес  newsm78
= да пренаредя гардеробите и да дам всичко, което с години само заема място вкъщи, на някого, който би имал нужда (т. 8 )
= да бъда по-добра с домашните животни, че как ме изтърпяха покрай раждането, а най-вече след това - направо им се чудя
= да спретна ремонтите, които съм си намечтала най-късно до следващия списък с новогодишни обещания  Grinning

А при вас как е?
Виж целия пост
# 1
Любими мои съфорумки и тук-таме съфорумци!  Heart Eyes

Ето така изглеждат топ-10 на най-популярните New Year's Resolutions на братята американци:

1. Да прекарвам повече време със семейството и приятелите си
2. Да се вкарам във форма (фитнес демек Flutter)
3. Да отслабна
4. Да спра цигарите
5. Да се радвам повече на живота
6. Да спра пиенето
7. Да си върна борчовете
8. Да науча нещо ново
9. Да помагам на другите
10. Да се организирам... Rolling Eyes




А при вас как е?


хъм.
само аз ли смятам вси4кото това да НЕ го направя?!
и даже в някои то4ки да задълбая с не-тата.
Виж целия пост
# 2
1.Да си купя жилище най - накрая.
2.Да си сменя силиконовите ц..и с по-качествени/най -накрая/
3.Да науча италиански и да си припомня английския,малко позабравен.
4.Да се почувствам по-уверена и да по4на да се озъртам за някой пи4/крайно време е /.
5.Да намеря време да по4ета някоя и друга книга,4е ме хваща великото затъпяване...
6.Да се стегна малко било то с фитнес или някаква гимнастика.
7.Да се нау4а да се радвам на малките неща в живота, а не да гоня само някакви върхове измислени и недостижими...
8.Да бъда все по-добра и по-добра майка, в никакъв слу4ай не на последно място...
9.Да се усмихвам повече!
Виж целия пост
# 3
Аз сметки без кръчмар вече си не правя... Laughing
Виж целия пост
# 4
ха-ха пенелопа разсмя бе...

Хм,  ама като се замисля и аз нямам списък с цели.. това сигурно  е много лошо, нямам и пожелателни даже намерения....
Добре да видим:
1. започвам пак да пътувам С и БЕЗ  деца....за начало в БГ... по към края на годината съм си заплюла един Брюксел.
2. май да си сменя работата, че таз нещо не ми е на сърце ама хич....
3. да спра да се връзвам на  глупостите на прилежащите ми мъже и да си спомня, че най много получавам, когато нищо не очаквам от никого.
4. да спра да  се гневя, от това  умират мозъчни клетки Mr. Green Това даже бива да ми е точка едно, че много се ядосвам нещо напоследък....
За сега толкоз. До довечера нали мога да си допълня списъчето, ако още нещо измисля?
Виж целия пост
# 5
Пожелавам здраве за всички!
Пожелавам си щастие и късмет!
Пожелавам си спокойствие и по-малко нерви!
Пожелавам си Любов!
Пожелавам си всичко най-хубаво за дъщеря ми!
Пожелавам си още едно малко съкровище (ако не 2008, може и 2009)
Пожелавам си 2008 да бъде по-добра от 2007.
Пожелавам си да сваля поне 15 кг от теглото си.

  bouquet
Виж целия пост
# 6
За мен 2007 беше много добра... ще ми се 2008 просто да продължи тенденцията Simple Smile
За 2008 най-много ми се ще да намеря време да ходя на фитнес, плуване, тенис... Каквото и да е - просто някакъв спорт.  Crossing Arms Whistling

Виж целия пост
# 7
Обещавам си едно ново начало,започвам на чисто.Нямам очаквания за следващата година,то пък за тази като имах....Искам в живота ми да влязат нови приятели,нови занимания,нови пътувания,нови мъже newsm78.Искам да намеря време за всичко за което не намерих време,докато го посвещавах на едно ЕРД,без повече такива грешки.И си обещавам че тази година ще се науча да плувам Embarassed
Виж целия пост
# 8
onira, още една бургазлийка, дето не може да плува... Срам, срам  Laughing

Виж целия пост
# 9
Eй,Иса не ми се присмивай,тази година дето идва ще се науча,ако ти кажа че и една от най-добрите ми приятелки е трениор( няма ми го ер малък) по плуване,така че с една бургазлийка дето не може да плува по-малко.Ако пак не стане ще се кандитатирам за шамандура.
Виж целия пост
# 10
onira, живяла съм в Бургас и много харесвам града...
От всичките ми приятелки там - една не може да плува.  ooooh! Чудя се как живеете на морето, шамандури  Joy Joy

Извинявам се за спама   bouquet
Виж целия пост
# 11
.................................................................

хъм.
само аз ли смятам вси4кото това да НЕ го направя?!
и даже в някои то4ки да задълбая с не-тата.

тц.
не си сама.
щеш, не щеш - ш ме търпиш Wink
Виж целия пост
# 12
.................................................................

хъм.
само аз ли смятам вси4кото това да НЕ го направя?!
и даже в някои то4ки да задълбая с не-тата.

тц.
не си сама.
щеш, не щеш - ш ме търпиш Wink

аз затва и те оби4ам. и те 4акам като коледа - веднъж в годината. ма не по нова година.

* тука - щот не ми се пуска нова тема:
весело и паметно изкарване на дове4ерас.
тез дето, не го изкарат, поне да не ги прекарат.
и много усмивки.
много.


* 4ак малко да търся емотикон... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
ам, няма.
за новата година.
насветкала съм ви танци.
Виж целия пост
# 13
Така, планове и сметки не правя. Ако може догодина да съм жива. Работоспособна и намерила добра работа. Ако може. Ако не, здраве да е. Ако тръгна на работа, ще отслабна и ще пуша по-малко. Дълговете се налага да си ги плащам, нема как.
Всъщност, искам само децата ми да са живи и здрави, щот ако не, всичко друго губи смисъл.
Виж целия пост
# 14
Ами аз писах в една друга тема какво искам да направя през Новата Година,но сьм пропуснала една много важна то4ка Crazy
6. НИКОГА пове4е да не преживявам толкова коШмарно Новата Година ,Нито пьк КОледа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия