Що е то машина за хляб?

  • 617
  • 1
Момичета, има тема - доста дълга, четох, четох, четох и ми писна - не разблрах нищо вповече от това, което изобщо не знам по този въпрос  Embarassed

В този форум, преди няколко седмици, разглеждайки някакви небивали пити /евала, момичета   bouquet   bouquet   bouquet/ разбрах, че има такова чудо и аз  Shocked Винаги съм си представяла комбайн, който меси питата, а не нещо различно, докато не разбрах, че има нещо, което втасва тестото, пече го май /нали не се лъжа/, РАЗБИРА ОТ рецепти  Outta Joint, програми разни  #Crazy и т.н.
Аз, още от ученичка, страдам с лявата китка и винаги, когато меся някакво тесто набързо, болката се възпалява и ме боли по седмица след това. Пък едни пити правя - мамоооооо, няма такива на света - грозни, грозни, та страшни. А сестра ми меси на целия град - прави ги разни и разнообразни и вкусни-вкусни ммммммм...

И така, чух сега за тази машина и онзи ден - хоп - отбихме се в Техномаркет и аз се лутах докато намерих да видя едно такова нещо. На Мулинекс беше - 10 програми, с правоъгълни тавички вътре. Да, ама аз искам кръгли питки.

Не става ли да си ги пека на моята си фурна тогава?
Какво точно правите с тези машини?
Задължително ли е питката да се изкара отначало докрай в машината? Може ли да се прекъсне процедурата по някое време и да се довърши в другата ми печка?

Тази машина беше с жълт етикет - прИмоция, един вид, беше за 185 лв. Това добра цена ли е?

Като реша да си купя, какво да гледам?

Благодаря за съветите предварително ... Hug   chef   bouquet
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=253182.0  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия