добър дерматолог във Варна !?!

  • 14 071
  • 8
здравейте напоследък имам проблем вече няколко месеца ми излизат пъпки големи подкожни болезнени и след себе си оставят червени петна... Sad отначало мислих че е временно явление, но стана доста продължително и сериозно. разбирам да съм в пубертета, но дори тогава аз съм нямала такива проблеми ако продължава така лека полека ще се обезобразя за това ви моля за помощ каквато и да е ... съвети както и за специалисти и координати че това вече не се трае  Sick
поразрових се из форума но не открих нищо по темата но ако вече има ще помоля за линк
благодаря ви предварително!!!
Виж целия пост
# 1
здравейте напоследък имам проблем вече няколко месеца ми излизат пъпки големи подкожни болезнени и след себе си оставят червени петна... Sad отначало мислих че е временно явление, но стана доста продължително и сериозно. разбирам да съм в пубертета, но дори тогава аз съм нямала такива проблеми ако продължава така лека полека ще се обезобразя за това ви моля за помощ каквато и да е ... съвети както и за специалисти и координати че това вече не се трае  Sick
поразрових се из форума но не открих нищо по темата но ако вече има ще помоля за линк
благодаря ви предварително!!!


Има една добра дерматоложка,аз съм ходила при нея,обаче съм и загубила координатите-д-р Страткова се казва,Преглежда в старата част на окръжна болница,ама кои дни newsm78.Ако някой има нейни координати нека да напише.Успех Peace
Виж целия пост
# 2
пиша ти на лични за една дерматоложка, при която съм ходила и е известна.
Виж целия пост
# 3
благодаря ви момичита!!!!  Hug
Виж целия пост
# 4
д-р Страткова е добра последно беше в кожната поликлиника
Виж целия пост
# 5
Д-р Томов (младия ) кабинета му се намира зад пицария Донатело .
Преглежда и в кожния диспансер .Много е добър. Peace
Виж целия пост
# 6
Аз бих ти препоръчала д-р Генчева, можеш да я намериш в кожна клиника. Ако искаш ще потърся телефона и. Млада, със съвременни познания и методи, много внимателна.
Виж целия пост
# 7
Д-р Дюлгеров-преглежда в една клиника на ул.Генерал Колев.
 Преди време имах проблем, по принцип кожата ми е хубава, но ми се появи обрив, ужасно беше, само ме погледна и ми каза какво е, а проблема не беше стандартен-слънце, козметика. Направо ме попита дали имам допир до дървени шпилки, това е прах, когато се реже дървен материал. А аз тогава работех в склад за дървен материал. Направо паднах. Мазане, хапчета и отшумя да 2-3 дни... Успех
Виж целия пост
# 8
а какво мислите за дерматолога на ANGEL FASE студио за красота??? някой има ли отзиви?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия