Искам да си сложа силиконов бюст но да питам

  • 4 127
  • 5
Искам да си сложа силикон, защото меко казано след второто ми се прецакаха гърдите.не става със спорт.Та въпроса ми е към мами със такъв от дълго време - как се чувствате, къде си сложихте бюста, кой е най добър в БГ или по добре  в чужбина.Въпроса ми е към жени с силикон.
Коя клиника е нах добра и кой лекар.
Виж целия пост
# 1
Искам да си сложа силикон, защото меко казано след второто ми се прецакаха гърдите.не става със спорт.Та въпроса ми е към мами със такъв от дълго време - как се чувствате, къде си сложихте бюста, кой е най добър в БГ или по добре  в чужбина.Въпроса ми е към жени с силикон.
Коя клиника е нах добра и кой лекар.

Има такива теми за пластичните операции и вътре коментираха лекари ,импланти,начини на поставяне,цени,абе всичко.
Виж целия пост
# 2
http://forum.tialoto.bg/viewforum.php?f=44&sid=847a907cde6cb … 2bd6b92baa95fbb36

виж тук има много инфо  Peace
Виж целия пост
# 3
Искам да си сложа силикон, защото меко казано след второто ми се прецакаха гърдите.не става със спорт.Та въпроса ми е към мами със такъв от дълго време - как се чувствате, къде си сложихте бюста, кой е най добър в БГ или по добре  в чужбина.Въпроса ми е към жени с силикон.
Коя клиника е нах добра и кой лекар.
Аз се чувствам перфектно - и физически и самочуствието определено е друго .
Щом си решила направи го - жената трябва да се грижи за себе си .
В Б-я има доста добри пласт.хирурзи   - в "тялото.бг" има много информация.
Виж целия пост
# 4
Абе и аз искам!но се итересувам силно дали боли след това много и за колко време се въстановяваш и има ли белези и кои медот е най добър!
Виж целия пост
# 5
къде си сложихте бюста.
Най-вероятно на мястото на предишния Wink Hug
Питай в Тялото-там има най-много инфо-лекари,видове,упойки,импланти...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия