Стела турс - отзиви?

  • 5 040
  • 9
От тази агенция в момента ми организират едно пътуване... Шефа ми ги препоръча горещо - пътува само с тях, но до момента не съм останала очарована. Чаках 3 седмици за оферта, бяха обещали да я пратят след 1 седмица. Сега се оказа, че в хотела, който са ми оферирали няма свободни места... Сега се спрях на друг... Също и промених датата на пътуването, че да имам по-голям избор на хотели... Цените, които ми обявяват са 2 пъти по-високи от аналогични организирани турове от други неизвестни за мен агенции... Вярно е, че за мен организират индивидуална екскурзия и е нормално да има по-високи цени и не се дърпам от това, но страшно бих се ядосала ако качеството, което предложат не отговаря на високата цена. Става въпрос за пътуване до Дубай за шопинг фестивала - цена от 2000 евро за 1 седмица в 5* хотел с полети на луфтханза софия-мюнхен-дубай-мюнхен-софия...при около 1000 за 5* хотел на лале тур (някой знае ли нещо за тях?) с Емирейтс от истамбул...
Виж целия пост
# 1
Агенцията не я знам, има по-известни с опит в тази дестинация както и да е. Предполагам от една страна офертата се оскъпява от това че ще летиш с Луфтханза, другата оферта с емирейтс от истанбул (до истанбул сигурно е с автобус придвижването) на 100% транспорта е доста по-евтин. За хотела, зависи в кой район е, както и преди бях писала на питането ти за Дубай например хотелите в Дейра са по евтини, докато тези на Шейх Зайед Роуд и Джумейра са по-скъпи. Предполагам, това че отиваш по-време на шопинг фестивала, също оскъпява цените на хотелите. Обикновено в активния сезон, а и като има някакво изложение хотелите са по-скъпи.

Поискай им да ти кажат колко излиза отделно хотел, билет, виза и може сама да си провериш дали ти слагат надценка  Peace
Виж целия пост
# 2
Ами бях приела оферта за Кемпински в мола на емирствата, но се оказа, че няма места... сега избрах Crowne Plaza ,   The hotel is centrally located opposite the Dubai International Convention Centre on Sheikh Zayed Road... Аз по-скоро се притеснявам дали срещу цената на агенцията ще получа нормално обслужване, че към момента не мога да кажа, че е било на ниво... 100 пъти звънях на агенцията, промениха офертата и се надявам с това да ми приключат драмите... иначе само за марбро турс четах добри отзиви, но като им звъннах между празниците въобще не бяха наясно дали ще правят екскурзии по това време и изобщо не бяха особено любезни... В момента чета само за лале турс.... Отзиви в нета за тях не намерих... А и те организират екскурзията от истамбул... До там кой с каквото намери....
Виж целия пост
# 3
Ger4o, хотелът ти е в добър район  Peace Поискай от агенцията да ти уредят Marhaba Service, таксата не е голяма, но поне ще ти спестят висене по опашките на летището. Те повечето български агенции имат трески за дялане, но за съжаление опираме и до тях по някой път...

Благородно ти завиждам за Дубай  Wink настрой се положително и всичко ще е наред!
Виж целия пост
# 4
Мога да те посъветвам само за хотелите. Crowne Plaza e ok, около него ти препоръчвам също Fairmont Hotel (правят най-хубавия брънч в Дубай), Emirates Towers, както и Shangri-la.

Кемпински също е хубав, но съм сигурна, че няма места. И последвай съвета на Ани за Marhaba Service. Peace
Виж целия пост
# 5
сега кажете и какво е Marhaba Service  Laughing?
Виж целия пост
# 6
Ако си резервираш Мархаба Сървис, те посрещат на гейта на летището, придвижват те бързо с едни колички  Joy да не се измориш случайно от много ходене и най-важното те прекарват без висене на опашки през паспортен/ имиграционен контрол, което е много важно че може да отвисиш на такава опашка и после да те върнат за "eye test" , защото сме от "реномираните" държави и после пак да си чакаш чинно на имиграционен контрол. Като минеш паспортен контрол ти взимат багажа и те закарват до посрещача ти  Peace С две думи спестява ти време и чакане, което все пак е добре след дълъг и изморителен полет.

Ето от тук може да се запознаеш подробно с услугата:
https://www.marhabaservices.com/marhabacorp/source/index.aspx
Виж целия пост
# 7
Баси цените за тоя Дубай, че то по-скъпо от Малдивите Shocked
Айде и после разкаж поне шопинга дали си струва.
А сега погледнах, че цената през Истанбул с Катарските авиолинии ти е 355 евро, самолет. билет София - Истанбул ~250 евро, той тоя хотел със златна цена трябва да е newsm78 Тя верно излиза златна по сайтовете...Спала съм в Краун Плаза в Куала Лумпур за 70 евро.
С Луфтханза излизат винаги по-скъпи полетите, но в никакъв случай аз не бих ги определила като по-добри, кажи им да ти предложат оферта през Истанбул.
А и след като така или иначе е индивидуално пътуване, защото не се обърнеш към някоя реномирана тур агенция?
Виж целия пост
# 8
Миши, Предложиха ми към 5-6 варианта за пътуване - през Истанбул, през Атина, през Милано, през Мюнхен... Тъпото е, че през Истанбул имаше чакане към 7 часа на летището и след това пристигам в дубай в 3 през нощта. Настаняването е в 2 следобед... как ли пък няма да си го причиня... С Луфтханза само пътя е към 680 Евро с летищните такси, но пък пристига сутринта в дубай и имам организирана обиколка до настаняването в хотела.
И какво имаш предвид под реномирана агенция? Тази се занимава само в индивидуални пътувания...

AniSim, Мархаба Сървис го имам в цената...
Виж целия пост
# 9
Ger4o, с Алиталия през Милано също са много удобни връзките и пристигаш сутринта, а билета ще ти излезе поне с 200 евро по евтин, аз лично от Луфтханза не съм хич очарована много пъти съм летяла с тях...в последните години доста си занижиха обслужването. За хотела няма начин, много са скъпи хотелите - хубавите хотели 3-4 звезди са около 200 -250 долара база BB, а за петзвездни цените почват от 300-350 USD на вечер  Rolling Eyes Няма какво да се лъжем Дубай си е скъпа дестинация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия