Къде на море с малки деца?

  • 4 800
  • 46
Ето какво ме вълнува от известно време насам: моля дайте идеи къде да заведа семейството си следващото лято. Много се притеснявам,че малката ще е само на годинка и ще й трябват по специални условия. Аз лично съм на мнение,че на хотел не е за малки деца. Предпочитам почивна станция или бунгала, така че дечковците да са през цялото време навън.
Виж целия пост
# 1
Какво им е на хотелите?Аз,смятам,че добър хотел е по-добър вариант!
Виж целия пост
# 2
Много рано още за морето бе. Чакай първо Новата година да посрещнем пък тогава ще мислим за морето  Laughing
Виж целия пост
# 3
Заповядайте в нашата къща в Балчик, в апартамент Бриз, има две стаи, баня ,кухня и санитарен възел,отделен вход с тераса и голяма градина с райграс и барбекю.Виж в сайта ми снимки и подробности:
www.balchikholidays.com
 Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Темата не е много за тука Thinking
За семейство с малко дете Албена Peace а какво му е на хотел newsm78
Виж целия пост
# 5
Какви бунгала - това си е мъка и без дете камо ли с дете - където и да е само да е хотел - ние ходим с малкия откакто беше на 8м. на почивка с него, сега е на 1г.3м. и ще ходим на планина.
Виж целия пост
# 6
Ние пропуснахме морето миналата година (бяхме на 27дена когато замина групара) но тази година сме решили да отидем.Какво като е с малко дете.Ще следя темата
Виж целия пост
# 7
Тя до лятото тази тема..я камилата, я камиларя Joy
Виж целия пост
# 8
всички са още новогодишно настроени Crazy
Виж целия пост
# 9
Стана ми лятно от тази тема  Crazy
Виж целия пост
# 10
Поразрових се в нета и това открих за теб!
http://www.alexandertour.com/bg/hotel_category/id2/?city=271   ----това е къмпинг Каваци, има бунгала  както искаш Wink
 Ако искаш провери и за Веселие, в Приморско може да си наемете етаж от къща, в Созопол също......Просто се разрови в http://www.google.bg/
и ще намериш страшно много инфо! Успех!!!

Ехххх как ми се ходи и на мен на плаж, обожавам морето ......
Виж целия пост
# 11
За какво море говорите  Shocked ние тепърва тръгваме по ски курортите, до лятото има толкова много време  Peace
И защо да не става на Хотел, ние откакто се е родил синът ни само по хотели спим.
Виж целия пост
# 12
Ако питате мен,най-добре е да си наемете частна виличка,някъде.Имат самостоятелно кухненско + стая+ баня с WC.Има страхотни и немного по-скъпи отколкото ще ти излезе на хотел.А много по-приятно.А ако се комбинирате и с друго семейство или приятели има и по-големички със самостоятелни басейни в двора.Има много такива в селцата до морето.
Ако искате обаче шумотевица и глъчка можете да отидете навсякъде на хотел.
Ние лятото бяхме си намерили страхотно местенце,жалко,че неможахме да отидем бяхме се уговори само мами с деца,но не се получи.Може би това лято живот и здраве ще го направим.
Виж целия пост
# 13
Хотел all inclusive или самостоятелна вила.
Виж целия пост
# 14
ние два пъти бяхме тук
http://www.morska-zvezda.hit.bg/
собствениците с радост приемат хора с дечица и почти ввсички бяха така...та някак никой не се печатляваше, че от някоя стая плаче някой.....
инеаме самостоятелна вила е перфектно....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия