И през Новата година,да има бебчета поне дузина

  • 28 658
  • 650
Честита Нова 2008 година,милички.
Желая ви да имате много здраве в семействата.Да бъдете винаги усмихнати и много сълзи от радост.
Нека оставим лошото в миналата година и да имаме само щастливи мигове за напред.
нека дечицата ни да са много здрави,бременлинките да си бременеят спокойно и да гушнат прекрасните си бебета.А на всички останали желая тази да е годината,в която ще видят заветните две чертички.
Обичам ви.Благодаря ви,че ви има.
  bouquet
Весе,честит имен ден.Пожелавам ти от сърце скоро да си си в къщи и бебчо да си стои спокойно в коремчето докато му дойде времето.Стискам палци и знам,че ще прегърнеш своето малко слънчице живо и здраво.  Hug
Виж целия пост
# 1
Честита на всички ви нова 2008 година! Да сте здравички и нека тя бъде по-добра от всички предишни. Да има много здрави бебчета, много положителни тестчета на следващите в списъка:) Много ви обичам и искам тази година тук да споделяме само добри новини и да няма повече никой, присъединил се към нашата компания.

 Още треперя от прочетеното преди малко от Емо. Ужас направо. Върнах се година и нещо назад, когато в най-критичния момент попаднах именно в спешния кабинет на Тина Киркова в почивен ден- беше събота през нощта, където дежурния просто си редеше пасианс на компютъра... Хубаво,че са се махнали оттам. Стискам палци и се моля днес всичко да е наред и да се стабилизира положението поне до края на януари. След това може и да му позволим на младежа да се появява Praynig Praynig Praynig
 
Виж целия пост
# 2
още един път честита нова 2008 година
нека да ни донесе здраве,щастие и късмет и  това което всички искаме най-много!
Виж целия пост
# 3
честита нова година мили  момичета
пожелавам ви през новата година да сме повече щастливи от предната,да сме по смирени,да обичаме живота повече..бог да ни дарява самос  хубави неща..всичко лошо да изченбе от живота ни..
много ви обичам и ви целувам силно  по случай новата година

ВЕСИ--МИЛИЧКА С ТЕБ СЪМ...дано бебо  си седи мирно и кротко в тумбито на мама Hug Hug Hug
а ако е решил да излиза,да се роди жив и здрав Hug Hug

дано е добре Весито

Емо -осведомявай ни молоя те че се попретесних малко  за Веси Confused ooooh!
Виж целия пост
# 4


Стискам палци на мама Веси и честит имен ден мила майчице Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Весенце и Емо,  Hug. С вас съм и силно и стискам палци да избутате по живо по здраво още един месец с бебо в корем.   Hug
Весенце, честит имен ден, миличка. Да имаш много късмет.

И честита Нова 2008 година! Дано всички бъдем орисани с добро през тази година.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
За много години, приятелки! Да сте здрави, вие и семействата ви! Нека 2008 е успешна и щастлива! Нека хубавите неща са повече от лошите! Обичам ви  Hug

Весенце, миличка, бъди силна, вярвай, че бебчо ще е добре! Стискам силно палци за теб и бебчо и ще те мисля  Hug
Виж целия пост
# 7
Хубава и щастлива 2008 година! Много късмет на всички!Много късмет на мама Веси и тати Емо в пърите дни и месец на новата година!  Hug Hug Hug  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Виж целия пост
# 8
И понеже тази година не сме честитили рождения ден на някой тук - Да е жива и здрава WEL! Бъди много щастлива жена през тази година, Нел!  Hug newsm51
Виж целия пост
# 9
Честита Нова Година !Да сте здрави,щастливи и всичките ви мечти да станат реалност!Много ви обичам всичкиии! Hug

 Много се притесних за Веселушка,дано всичко е наред и бебчо остане по-дълго в коремчето на мама!Ако нещо разберете-пишете,че я мисля.
Виж целия пост
# 10
Много се притесних за Веселушка,дано всичко е наред и бебчо остане по-дълго в коремчето на мама!Ако нещо разберете-пишете,че я мисля.
Аз се чух с нея сутринта, звучеше доста бодро. Беше все още на системи, но каза,че положението е овладяно, вече няма болезнени контракции.  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 11
само туй да се чува Peace Peace за Веселушка

Ами честит рожден ден WEL,да си жива и здрава и много 6тастлива  bouquet  bouquet
Весел празник
Виж целия пост
# 12
Честита Нова година!
Весе Честит имен ден!Цял ден си мисля за вас Hug
Виж целия пост
# 13
Честита Нова 2008 година и от мен момичета!
Нека тя да ни донесе много радости и сбъднати мечти Hug!!!

Весе,Емо  стискам палци всичко да е наред и бебчо да се появи когато му времето Praynig.Много се радвам,че нещата вече са овладени Peace,повече положителни мисли и сила ви трябват сега.

Ники,ти как си?Оправяш ли се вече?

Честит рожден ден на WEL,здраве,щастие и много,много късмет  bouquet!

Да се пазите много ей Grinning,гушкам ви.
Виж целия пост
# 14
Много се притесних за Веселушка,дано всичко е наред и бебчо остане по-дълго в коремчето на мама!Ако нещо разберете-пишете,че я мисля.
Аз се чух с нея сутринта, звучеше доста бодро. Беше все още на системи, но каза,че положението е овладяно, вече няма болезнени контракции.  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Това е много хубаво...добре започва деня ми Hug
Ники ти как си?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия