Кое ви беше любимото новогодишно ястие?

  • 3 361
  • 44
На новогодишната трапеза - кое новогодишно ястие ви се харчеше най- много Hug У нас първо свършиха свинските пържолки и всички наблегнахме повече на мезетата и салатите bowuuА, при вас как беше , споделете?! Joy
Виж целия пост
# 1
Това:


http://www.epicurious.com/recipes/food/views/105579  chef
Виж целия пост
# 2
Ами и при нас свинските пържолки....бяха много сочни и крехки...мммм!!! Laughing
Виж целия пост
# 3
Пържолите Simple Smile Дияна се опита отрано да нападне баничките с късмети Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Ние бяхме на ресторант и там ни носиха постепенно блюдата. Но най много се харесаха зелевите сърми с  кълцано пуешко месо и пържолите по ловджийски имаше и пилешки и свински.
Виж целия пост
# 5
Ние бяхме много голяма компания. Всичко беше организирано . Сервираше се последователно както в ресторантите. Много ми хареса едно предястие от гъше месо. Яде се топло, а пържолки и при нас си имаше и телешки и свински. Понеже храната беше много разнообразна. От всичко по малко като си хапнах се нахраних идеално.
Десерта беше интересно поднесен - баклава  и за пиене  ликъор от боровинки. Това като си го пийнах май ме удари яко.
Виж целия пост
# 6
При нас пилешкише бутчета с три вида сирена и гъби.
Виж целия пост
# 7
при нас първо се изхарчиха салатките-особено-Снежаната после мезетата-драни и разбира се капамата на домакина-мммммм
Виж целия пост
# 8
Салатата"Сельодка под шуба"  chef
Виж целия пост
# 9
салатите, пълнената пуйка
Виж целия пост
# 10
за НГ бяхме на ресторант, а за Коледа по гостита. Тази година не ядох нищо, което да ми хареса! Confused Само се тъпках и тъпках, и пак тъпках. Нищо не ме впечатли, нищо не ми вървеше бързо.... Tired  мрън, мрън, мрън
Виж целия пост
# 11
Най-бързо на трапезата свършиха салатите, ракията драстично намаля  Crazy и агнешкото с което доста време се борих беше от нещата, който много бързо свършиха Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Ние си бяхме вкъщи и аз бях домакинята.Най-много харесаха пълнените гъби и специалитета 'книга' моята беше с много страници Wink
Виж целия пост
# 13
капамата Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
Пилешки гърди с подправки, гъби и топено сирене и крем карамелът Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия