Лечение на акне с лазер

  • 5 743
  • 16
Здравейте, искам да ви попитам дали знаете колко струва лечението на акне с лазер N-Lite, защото горещо ми го препоръчаха, и дали има ефект от него?Валя.
Виж целия пост
# 1
Здравей,
имах пъпки по гърба и ме лекуваха с лазер, както и с разни хомеопатични и алое вера и едно мазило , но се оправих за няколко процедури ! Мисля че струваше към 8лв едната, но беше преди 2 години !
Виж целия пост
# 2
Запис  Peace
Напишете повече информация за този лазер. Аз от години се боря с пъпчиците по гърба. Пилинги,почистания, медицинска козметика...Сега много малко ми излизат, но пак имам  ooooh! Искам да си реша проблема с тях веднъж завинаги.
Та..къде има подобни процедури с този лазер и какви са цените  newsm78
Виж целия пост
# 3
На мен съо ми излезат от време на време, но някоя друга, но аз съм от Варна, трябва някой да ви препоръча от София ! Първо имах среща с дерматолог и той предписва какви процедури, на лазера нищо не му слагаха, докато може да се слага разни кремове, но той и без тях има такова действие !
Виж целия пост
# 4
Преди години съм си лекувала пъпки по лицето с лазер. Трябваха ми 10 процедури всяка от които струваше 10 лв. Лечението беше съчетано и с мазило. Става дума за салон Престиж. Сега не знам какви са цените. Аз от пъпките се оправих и съм много доволна.
Виж целия пост
# 5
Здравейте и от мен Simple Smile
И аз имам проблем с лицето и постоянните пъпки които ми излизат и искам да попитам клер къде си ги прави тия процедури и кой във Варна би ми препоръчала? Simple Smile Мерси
Виж целия пост
# 6
А  в Бургас знаете ли къде има такъв лазер? newsm78
Виж целия пост
# 7
Ази си правих процедурите във Виталис ! От там имам впечетления, може и да има и друго по добри!

Козметичен център "Виталис" се намира в град Варна ул. Георги Живков 1А.
Виж целия пост
# 8
Мерси много за инфото Simple Smile
Ако можеш да споменеш и за цените.....
Виж целия пост
# 9
Мерси много за инфото Simple Smile
Ако можеш да споменеш и за цените.....

Мисля че беше по 8лв на процедура, но това преди 2 години !
Виж целия пост
# 10
аз имам проблем с лицето и то откакто родих ходих на дерматолог изписа ми разни мазила но нищо Sad моля кажете къде в Пловдив лекуват с лазер и колко струва ::
Виж целия пост
# 11
И аз се интересувам от лазерно лечение на акне(белези от акне) в Пловдив newsm78
Виж целия пост
# 12
   ТУРАНАГА_САНКА АКО РАЗБЕРЕШ НЕЩО ПИШИ МИ НА ЛИЧНИ КАКТО И АЗ РАЗБИРА СЕ
Виж целия пост
# 13
и мен ме интересува къде в Бургас има... newsm78
Виж целия пост
# 14
   ТУРАНАГА_САНКА АКО РАЗБЕРЕШ НЕЩО ПИШИ МИ НА ЛИЧНИ КАКТО И АЗ РАЗБИРА СЕ
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия