Какво стана снощи....

  • 4 418
  • 68
Я да си разкажем как мина посрещането на НГ. Сигурна съм, че имате за споделяне интересни неща...
Виж целия пост
# 1
Ние за първа година си бяхме в къщи сами,но затова пък изкарахме май най-хубаво,може би защото не очаквахме кой знае какво,не се съобразявахме с никой,и обстановката ни беше такава каквато сме искали?!Но все пак в 12 излязохме навън да пускаме фойерверките,и се оказа че половината улица е навън...Весело си изкарахме!!! Hug
Виж целия пост
# 2
Аз пък прекарах страшно тъпо.С майка ми,баща ми и баба ми.Те заспаха към 9,за да отпочинат преди голямото събитие, и после се събудиха в 12,специално да се чукнат за новата година.След 10мин. пак си легнаха. hahaha А аз гледах смотаната новогодишна програма по телевизията.Изобщо страшен купон падна. hahaha Tired
Виж целия пост
# 3
Хора, какви са били кувертите по
заведенията нощес? 400 евро, или?
Сори, ивонска, може би е по темата.
Виж целия пост
# 4
Честита Нова Година!
Успешна и много щастлива година! Hug

Прекарахме страхотно, с много приятели, супер гот беше! Шумно и много весело, до сутринта!
Виж целия пост
# 5
Хора, какви са били кувертите по
заведенията нощес? 400 евро, или?
Сори, ивонска, може би е по темата.

По темата е, Лисьо, по темата! И мен ме вълнува.
Виж целия пост
# 6
Хуникално тъпо. За последен път предпочитам чистотата в нас пред купона!
Предните (5) години не си го позволих, позволих си го един път и щях да полудея от скука. Баси тъпото!
Виж целия пост
# 7
 В "Дали" е бил 100 евро.
Виж целия пост
# 8
Eми точно в 00.00 ми дойде троянски кон на гости #2gunfire
Виж целия пост
# 9
Изкарахме добре. Бяхме на ресторант - оркестъра не беше от най-добрите, но добре, че компанията беше готина
Виж целия пост
# 10
В Най-190лв,в 33-140.Входа в 33 след 12 е бил 15 кинта.200лв е бил куверта в Лебеда!
Аз изкарах добре, с приатели в една къща.
Виж целия пост
# 11
Домашно, но забавно. С детето друсахме вихрени кючеци на Ивана като я пуснаха по ТВ  Laughing
Виж целия пост
# 12
Бяхме на гости у приятели. Направихме си купон- 8 часа ядене, пиене и танци.
Виж целия пост
# 13
Ние си бяхме в нас, с прителско семейство и още един приятел. Весело беше, много ядохме обаче
Виж целия пост
# 14
Имахме гости. Беше спокойно, хубаво. Това беше първото новогодишно празнуване на сина ни. Отказа да го проспи, забавляваше се с нас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия