Година на Плъха

  • 1 689
  • 25

В годината на ПЛЪХА е добре на трапезата ни да има сирена и ядки\любими храни на мишоран\. В трапезарията ни да дрънкат камбанки за късмет, както и да имаме китайска жаба с монета в уста. Добре е да се снабдим и с планински кристали с обла форма. Дрехите ни да са сиви и черни и от естествени материи...

http://fengshui.bg/articles/rat-year-2008
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=410895
Виж целия пост
# 1
И в северозападния край на къщата да има 7 парички (китайски монети или 7 български левчета), за благополучие.
В кухнята да има пакет морска сол.
Виж целия пост
# 2
Мда, сега го гледах по новините. Добре е да се носят бижута с червени и жълти камъни. Годината е добра за сключване на брак и увеличаване броя на членовете на семейството.
Виж целия пост
# 3
Ха здрасти от един дървен плъх Mr. Green
Като гледам съветите, май ще се придържам към западната астрология. Обичам сирене и ядки, всъщност.

Очаква се да е успешна година. Бум в икономиката, начинанията ще са успешни - време е за инвестиции, казват китайците.
http://www.springsgreetingcards.com/product_images/catalog22647/ … t12magicalflu.jpg
Плъхчета Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Годината е добра за сключване на брак и увеличаване броя на членовете на семейството.
За първото съм навита. За второто - ай стига толкоз. Засега де... Laughing
Виж целия пост
# 5
Мда, сега го гледах по новините. Добре е да се носят бижута с червени и жълти камъни. Годината е добра за сключване на брак и увеличаване броя на членовете на семейството.

ъх, затова ли от баницата ми се паднал годеж......

и аз съм Плъх, това ми е напълно достатъчно.
Виж целия пост
# 6
Тити, за това ще е явно. На мен на виртуалната баница ми се падна люлка, на Ицо на реалната му се падна бебе...
Ще ни върви на плъховете, ще се плодим като мишки Joy
Виж целия пост
# 7
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 8
Тити, за това ще е явно. На мен на виртуалната баница ми се падна люлка, на Ицо на реалната му се падна бебе...
Ще ни върви на плъховете, ще се плодим като мишки Joy

 hahaha
ще пристъпя и аз към сериозна контрацепция, че ...
Като Свиня, мога да очаквам романтика, което е добра прогноза като  начало на НОВАТА година.

Виж целия пост
# 9
Карил, щом си свиня, не си толкова застрашена от плъхоплодието. Най-много дълги оргазми да те сполетят. Относно контрацепцията, може да минеш и с Пай се Mr. Green
Виж целия пост
# 10
От седми февруари почва тази година.
Виж целия пост
# 11
Родените през кои години са плъхчета?
Виж целия пост
# 12
Годината е добра за сключване на брак и увеличаване броя на членовете на семейството.

Аз съм Плъх също. На сина ми от баницата се падна братче или сестриче, та може да ме сполети нещо...  Whistling

Не вЕрвам на китайците аз.........  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Родените през кои години са плъхчета?

84. 12 назад и напред....72,60,48,36...96,08...
Но зависи, ако е през януари или февруари, може да е предната зодия. Мисля, че е вол, но не съм сигурна.
Виж целия пост
# 14
Абе  Shocked КЪВ РИТУАЛ ДА НАПРАиМ, та да запиша дребното в ясла... ShockedДатата на началото на годината почти съвпада с датата на записване в яслите и ДГ Sick даЛИ  да не подаря на директорката, вместо жаба с паричка в уста, зелени гущерчета ..Ще вляза в кабинета и ще ги сложа в южния ъгъл под дървен чан  Mr. Green
Еовин, опрасила съм ТРИ  Mr. Green Пай Се не помага, нито БЕгай, беГАййЙ!!!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия