Отзиви за "Серум за отслабване - Елансил" на "Галеник"

  • 7 247
  • 8
Някой ползвал ли е този продукт и какви са отзивите за него?
http://www.framar.bg/prepor_product.php?id=30007927&change_q … E+%D1%C5%D0%D3%CC
Извинявам се ако вече има такава тема, но не открих информация с търсачката   bouquet
Виж целия пост
# 1
Точно този не съм но съм ползвала ампулите и един гел и никаква работа не свършиха.
Виж целия пост
# 2
тези мазила са пълна заблуда на мързеливия,тренирай,храни се правилно и резултата ще бъде голям.
Виж целия пост
# 3
много е хубав.използвам само него
Виж целия пост
# 4
Точно този не съм но съм ползвала ампулите и един гел и никаква работа не свършиха.
на същата фирма ли, и темата е за тези които са ползвали този продукт -за мнението за мазане на разни подобни гелове и за тренировки-мога и в други теми да го чета.
Виж целия пост
# 5
Zdr,molq vi pratete mi kak to4no se kazvat tezi ampuli na Galenik,znam 4e sa 30 ampuli za okolo 45lv.
Виж целия пост
# 6
Ползвах това , ползвах и някакви ампули-дневни и нощни. Доволна съм от ефекта, но не мога да кажа дали беше само от Елансил-а, защото внимавах какво ям и карах велоергометър.

Този серум нов ли е? Или просто аз не съм го засичала?
Виж целия пост
# 7
тези мазила са пълна заблуда на мързеливия,тренирай,храни се правилно и резултата ще бъде голям.

И аз съм на това мнение.
Виж целия пост
# 8
...и темата е за тези които са ползвали този продукт -за мнението за мазане на разни подобни гелове и за тренировки-мога и в други теми да го чета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия