УЖАС... Болки в корема!!!

  • 9 882
  • 8
Ужас вече от ноември и тоя месец продалжиха мойте болки в стомаха ниско долу-всички казват,че са менструални болки преди и след цикъл ги имам.Даже вече и по време като родих Алекс никакъв проблем,сега едва се появи с цикъла  ooooh! Вече направо ме убиват пробвах Аулин,Бусколизин сега и ментови капки,които ме успокояват за около няколко часа само. Една моя приятелка има същите проблеми и гинеколога и казал,че причината е големият й корем  Shocked #Crazy newsm78 Незнам какви са тея глупости. Моля дайте съвет,защото иначе няма ставане от леглото с тея болки  Tired Sick
Виж целия пост
# 1
Под стомаха, 1-2 см. над пъта се намира панкреаса. Яйчниците се намират ниско на 4-5 см. над сгъвката на краката, доста под пъпа. Не си уточнила къде точно те боли. Ако е около пъпа, може да е панкреатит, ако е под корема е нещо генекологично - матка, яйчници, пикочен мехур, ако е в дясно под реброто непосредствено, може да е жлъчката, от другата страна е далака.
Виж целия пост
# 2
Аз също не съм чувала да има менструални болки в областта на стомаха. Направи си консултация с гастроентеролог. Аз имам болна жлъчка. Болката е на 1-2 см под ребрата. Уточни какво точно те боли и... чичо д-р.
Навремето само с преглед на ехограф се разминах.
Виж целия пост
# 3
Ако си родила скоро ,може да са защото матката се прибира в нормалното си положение.Аз имах такива режещи болки от които наистина не можех да стана от леглото,но не си спомням колко време продължиха.
Виж целия пост
# 4
Ми около 4-5 см е под пъпа,ама моят лекар каза,че е менструални болки,ама аз се чудех дали толкова време продължават.Но иначе си имам и гастрит,а може и затова да е. ooooh! Thinking
Виж целия пост
# 5
Гастритът е в горната част над пъпа и в ляво, където е стомаха, а това което казваш под пъпа е по-скоро колит- нещо свързано с червата. Възможно е и гастритът да дава отражение. При мен понякога се случва от киселините в стомаха да започнат болки по- долу около пъпа и в корема. Но чак пък всекидневни newsm78. Консултирай се с гастроентеролог!
Виж целия пост
# 6
4-5 см. под пъпа си е доста, може да е генекологичен проблема, може да е цистит, може да е и от червата. Явно тук няма да можем да ти помогнем.
Виж целия пост
# 7
Вече направо ме убиват пробвах Олинт,Бусколизин сега и ментови капки,които ме успокояват за около няколко часа само.[/b]
Не разбрах каква връзка с болките има този Олинт  newsm78 ??? Казваш че си ходила на лекар - той не ти ли предписа болкоуспокояващи? Ако са менструални болки наистина, не вярвам да се успокоят от ментови капки  Rolling Eyes. На мен най - добре при болки ми действа Аулин.
Виж целия пост
# 8
Вече направо ме убиват пробвах Олинт,Бусколизин сега и ментови капки,които ме успокояват за около няколко часа само.[/b]
Не разбрах каква връзка с болките има този Олинт  newsm78 ??? Казваш че си ходила на лекар - той не ти ли предписа болкоуспокояващи? Ако са менструални болки наистина, не вярвам да се успокоят от ментови капки  Rolling Eyes. На мен най - добре при болки ми действа Аулин.
Хаха исках да кажа Аулин вече се бъркам  hahaha Но е гастрит,защото само от ментовите ми капки минава.Принципно не ям солено и пържено записах си час при гастроентеролог. Макар,че като малка съм страдала от цистит,но нямам паране сега newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия